محمدخانی: برخی‌ها می‌خواهند ایران را ناامن جلوه دهند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی برخی از کشور‌ها می‌خواهند ایران را ناامن جلوه دهند، باید کنار بکشیم....

به گزارش مدال و به نقل از خبر ورزشی، ناصر محمدخانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و از جمله مهم‌ترین چهره‌های تاریخ این باشگاه که به خاطر تکنیک جالب توجه، فرار‌های هوشمندانه و قدرت گلزنی اش مشهور بود، در مورد اتفاقات رقم خورده اطراف کمپ سرخپوشان واکنش نشان داد.
او گفت: «یحیی گل‌محمدی پسر خوبی است و به او بابت حضور در پرسپولیس تبریک می‌گویم. کارش خیلی سخت است، چون از اول فصل نبوده و جانشین دو مربی شده که اولی سه مرتبه تیم را قهرمان کرده و گابریل کالدرون هم توانست تیم را صدرنشین به او تحویل بدهد. با این حال فکر می‌کنم اگر هواداران کمک کنند، شرایط تغییر می‌کند.»
او اضافه کرد: «من تصور می‌کنم این تیم توانایی قهرمانی را دارد زیرا ستاره‌های زیادی در این تیم دیده می‌شوند و از سوی دیگر، گل‌محمدی به یک مربی باتجربه تبدیل شده و می‌تواند کار‌ها را با برنامه‌ریزی درست پیش ببرد. او با هر تیمی که در این سال‌ها داشته، یکی از مدعیان قهرمانی بوده و انتظارمان این است که بتواند پرسپولیس را به سمت قهرمانی ببرد. البته یحیی خودش بازیکن و سرمربی پرسپولیس بوده و با فضای کار در این باشگاه کاملاً آشناست. از این رو، نیازی به گذشت زمان برای کنار آمدن با جو تیم و باشگاه ندارد، اما برای شناخت از مدل کار با بازیکنان فعلی پرسپولیس، باید زمان بیشتری بگذارد.»
این چهره فوتبال کشورمان در خصوص احتمال کناره گیری پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا در صورت سلب میزبانی اضافه کرد: «من کاملاً با این موضوع موافقم. وقتی برخی از کشور‌ها می‌خواهند ایران را ناامن جلوه دهند، باید کنار بکشیم. البته زمان ما از این خبر‌ها نبود ولی حالا می‌بینیم که به راحتی این حرف‌ها را علیه ایران به زبان می‌آورند. انتظار داشتم کنفدراسیون فوتبال آسیا مقابل چنین رفتار‌هایی بایستد و اجازه پیروزی به کشور‌های عربی در هر پرونده‌ای را ندهد ولی برعکس شد. حالا هم فکر می‌کنم مدیران باشگاه پرسپولیس باید با سایر باشگاه‌ها متحد شوند و هر تصمیمی که آن‌ها گرفتند را دنبال کنند. اگر پرسپولیس پا به پای سایر باشگاه‌ها پیش برود، می‌توانیم امیدوار باشیم کنفدراسیون فوتبال آسیا عقب‌نشینی کند در غیر این صورت، کار واقعاً سخت خواهد شد. محمدحسن انصاری‌فرد همبازی من بوده و می‌دانم بهترین تصمیم را می‌گیرد، چون آدمی منطقی است.»

بیشتر بخوانید:

مردودی گزینه پرسپولیس در تست پزشکی آبی‌ها

تگ ها


فوتبال ایران ناصر محمد خانی ناصر محمدخانی محمدخانی پرسپولیس پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال