محمدخانی: بروید! برای پرسپولیس مشکلی نیست

ناصر محمدخانی معتقد است احمدنور دینش را به پرسپولیس ادا کرده و باید در این مقطع جدا می‌شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ناصر محمدخانی یکی از خوب‌های نسل دهه ۶۰ پرسپولیس در خصوص وضعیت نقل و انتقالات تیم محبوبش گفت و گو کرد. او در ابتدا گفت: فعلا آقا یحیی چندتا بازیکن را مدنظر داشت و چند بازیکن قطعی جدا شدند و چند بازیکن هم به تیم پیوستند. با بازیکنان دیگر هم در حال مذاکره‌اند که انشاالله قطعی می‌شود. پرسپولیس هم وضعیت خوبی دارد و مشکلی نیست. به هرحال سه بازیکن جدا شده‌اند و کار سختی است تا بازیکنان جدید با هم‌تیمی‌های خود مچ شوند ولی به هرحال زمان باقیست و می‌رویم که ششمین قهرمانی پیاپی را جشن بگیریم.

او ادامه داد:پرسپولیس در نقل و انتقالات بد نبوده و به هرحال با این بدهی‌هایی که باشگاه دارد یک مبلغی را برای بازیکنان مدنظر قرار داده‌اند و برای مغانلو هم چون مبلغ رضایت نامه بالا بود پرسپولیس نتوانست او را حفظ کند.

محمد خانی همچنین گفت: پرسپولیس نامش یک برند است و بازیکنان بیشتر از طریق پرسپولیس و استقلال ترانسفر می‌شوند و خیلی کمتر از باقی تیم‌ها این اتفاق میفتد. مطمئن باشید که با جدا شدن چند بازیکن هم هیچ مشکلی برای پرسپولیس به وجود نمی‌آید. بازیکنان باید مبالغی را تعیین کنند که باشگاه بتواند تامین کند.

او در خصوص جدایی نوراللهی عنوان کرد: احمد سال‌ها برای تیم بازی کرد و در این قهرمانی‌ها هم بود و باید می‌رفت چون واقعا دینش را به تیم ادا کرده بود. آن مبالغ که تیم اماراتی پیشنهاد داد خوب بود و نباید از او خرده بگیریم. واقعا خیلی تلاش کرد و زحمت کشید و باید فکر آینده‌اش هم باشد. باید به بازیکنانی خرده بگیریم که نیم فصل بازی می‌کنند و می‌روند! بیا دینت را ادا کن و بعد منتقل شو؛ نه اینکه بیایی با یک نیم فصل مطرح شوی و سریع جدای شوی و این‌ها درست نیست.

تگ ها


ناصر محمدخانی فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال