محمدخانی: ششمین قهرمانی هم در راه است اگر...

پیشکسوت اسبق تیم ملی و پرسپولیس معتقد است که دیگر وقت صعود از گروه مان در جام جهانی رسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، ناصر محمدخانی در حاشیه بازی دوستانه منتخب ۹۸ و سرخابی ها گفت: خوبی چنین بازی هایی در این است که ما پیشکسوت ها بیشتر یکدیگر را ببینیم و از حال هم خبردار شویم. این بازی هم به خاطر گرامیداشت یاد علی انصاریان، مهرداد میناوند و تمام ورزشکارانی که به خاطر کرونا فوت کردند برگزار می شود.

او در خصوص صعود تیم ملی به جام جهانی تاکید کرد: تیم ملی مقتدرانه به جام جهانی صعود کرد. به کادر فنی ، بچه های تیم ملی و مردم ورزش دوست ایران تبریک می گویم. خیلی قاطعانه صعود کردیم و فکر می کنم که در این دوره نسبت به ادوار گذشته استرس و فشار کمتری داشتیم.

محمدخانی با تاکید به این که صعود به جام جهانی دیگر نباید سقف آرزوهای ما باشد افزود: امیدوارم که دیگر فقط از صعود به جام جهانی خوشحال نباشیم. باید سعی کنیم که حداقل از گروه مان صعود کنیم. این می تواند یک افتخار برای ملت ایران باشد.

او در مورد وضعیت پرسپولیس و مشکلات این تیم گفت: نه مشکلی نیست و بچه ها دارند تمریناتشان را می کنند. در بازی دوستانه اخیر هم بودم و دیدم که بچه ها خیلی خوب و با انگیزه کار می کنند. امیدوارم که در نیم فصل دوم مشکلات مالی هم حل شود و امتیازات لازم را کسب کرده و ششمین قهرمانی را کسب کنیم..

تگ ها


ناصر محمدخانی