محمدخانی: پرسپولیس می‌تواند به فینال جام حذفی صعود کند

ناصر محمدخانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط این تیم اظهارنظر کرد...

پیشکسوت پرسپولیس گفت: سپاهان تیم خوبی است و پتانسیل فنی بالایی دارد، اما به نظرم اگر پرسپولیس مانند بازی مقابل السد ظاهر شود با اختلاف دو، سه گل سپاهان را شکست می‌دهد.

به گزارش مدال، ناصر محمدخانی، مهاجم اسبق پرسپولیس، از قهرمانی و برد سرخپوشان مقابل السد راضی است. در خصوص شرایط اخیر و بازی حساس سرخپوشان مقابل سپاهان گفت‌وگویی با ناصر محمدخانی داشتیم. 
* از بازی سرخپوشان مقابل پارس جنوبی و قهرمانی شروع کنیم. 
پرسپولیس جدا از دقایق ابتدایی بازی با پارس جنوبی در بقیه دقایق نمایش خیلی خوبی داشت و موفق شد با بازی حساب شده و برنامه‌های تاکتیکی برانکو حریف را شکست دهد و جام را در جم بالا ببرد و قهرمان شود. در چند هفته پایانی پرسپولیس تا حدودی افت کرده بود که به نظرم طبیعی بود، چون فشردگی و خستگی حضور در دو جام پرسپولیس را با مشکل مواجه کرد، اما من اطمینان داشتم پرسپولیس قهرمان می‌شود و اجازه نمی‌دهد بقیه مدعیان گوی سبقت را از این تیم بربایند. البته من قبلاً فکر می‌کردم پرسپولیس یک هفته قبل از پایان لیگ قهرمان می‌شود، اما این مسئله به دلایلی به تأخیر افتاد. با این وجود من خوشحالم سرخپوشان به هدف‌شان یعنی قهرمانی رسیدند. 
* در مورد بازی پرسپولیس مقابل سپاهان چه صحبتی دارید؟ فکر می‌کنید زور پرسپولیس در اصفهان به سپاهان می‌رسد؟
بازی‌های پرسپولیس مقابل سپاهان در چند سال اخیر همیشه حساس و نفسگیر بوده، با این وجود شرایط فعلی پرسپولیس خیلی بهتر از سپاهان است و بعد از قهرمانی اوضاع روحی بسیار خوبی دارد. هواداران پرسپولیس هم با قانون پنجاه- پنجاه می‌توانند نقش پررنگی در موفقیت تیم‌شان داشته باشند. 
* اما انگیزه سپاهانی‌ها هم بعد از نایب‌قهرمانی لیگ برای پیروزی مقابل پرسپولیس خیلی زیاد است.
سپاهان تیم خوبی است و پتانسیل فنی بالایی دارد، اما به نظرم اگر پرسپولیس مانند بازی مقابل السد ظاهر شود با اختلاف دو، سه گل سپاهان را شکست می‌دهد. خوشبختانه دست برانکو هم از بابت بازیکن پر است و برانکو با بازیکنان تکنیکی مانند ترابی و چند ستاره دیگرش قادر است از سد سپاهان بگذرد

تگ ها


پرسپولیس سپاهان نیمه نهایی جام حذفی ورزشگاه نقش جهان برانکو ایوانکوویچ ناصرــمحمدــخانی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال