محمدعلی یحیوی: حسینی می توانست عملکرد بهتری داشته باشد

محمدعلی یحیوی، پیشکسوت استقلال در گفت و گوی اختصاصی با مدال گفت: نحوه ورود توپ به دروازه استقلال را باید به حساب بدشانسی حسینی گذاشت....

محمدعلی یحیوی، پیشکسوت استقلال در گفت و گوی اختصاصی با مدال گفت: نحوه ورود توپ به دروازه استقلال را باید به حساب بدشانسی حسینی گذاشت.

محمدعلی یحیوی دروازه بان پیشکسوت فوتبال ایران در گفت و گوی اختصاصی با مدال درباره بازی امروز استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: استقلال با ترکیبی که برای این بازی وارد میدان شد و سیستمی که در نظر گرفته بود بسیار باز بازی کرد و عملا کناره ها را در اختیار حریف قرار داده بود.
وی در ادامه گفت: در نهایت هم از همان کناره ها ضربه خورد. در فوتبال ایران و به خصوص در تیم استقلال این سیستم فراموش شده است.
یحیوی تاکید کرد: پیش از این نیز گفته بودم که استقلال باید در این بازی مثل پرسپولیس بازی کند تا بتواند با کسب نتیجه تساوی ویک امتیاز زمین بازی را ترک کند
پیشکسوت فوتبال ایران با گلایه از شرایط موجود اظهار کرد: امروز که دربی را واگذار کردیم بهتر است صحبت نکنیم اما کدام هافبک ما توانست برای مهاجمانمان خلق موقعیت کند؟! چرا با احساسات هواداران بازی می شود؟!
یحیوی خطاب به مربی استقلال نیز گفت: آقای سرمربی! آیا شما پاسخگوی هواداران استقلال در شرایط موجود و پس از 4 هفته که از لیگ گذشته و نتیجه دربی هم واگذار شده است، هستید؟!
دروازه بان سابق استقلال درباره گلی که وارد دروازه استقلال شد نیز گفت: گلی که استقلال دریافت کرد را باید جزو بدشانسی های حسینی به حساب آورد. ولی این دروازه بان قطعا می توانست بهتر عمل کند.
وی در ادامه گفت: استقلال بازهم در دقایق آخر بازی دروازه اش باز شد و باز هم عدم تمرکز کار دست استقلال داد.
یحیوی در پایان گفت: استقلالی ها همه از بازیکنان و پیشکسوتان گرفته تا هواداران ناراحت و نگران هستند و برای این نتیجه سختی می کشند، اما معتقدم باز هم به خاطر نام بزرگ استقلال باید از این تیم حمایت کرد چرا که فقط 4 هفته از لیگ گذشته است  و اگر همه دست به دست هم بدهند می توانند این 4 هفته را جبران کنند و استقلال را به جایگاه اصلی اش بازگردانند.

 

بیشتر بخوانید:

عدم تمرکزخط دفاعی منجر به گل شد/کیانوش رحمتی: فعلا چاره ای جزحمایت نیست

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال دروازه بان سابق استقلال پیشکسوت فوتبال ایران محمدعلی یحیوی دربی 90 فوتبال