محمدیان: رزومه مربیان خارجی درحال بررسی است

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: بعد از بررسی‌های صورت گرفته رزومه دو مربی از کشورهای ایتالیا و کانادا درحال بررسی است تا به توافق برسیم....

وی ابراز امیدواری کرد: با انتخاب این مربی خارجی نیاز والیبال بانوان برطرف شود و با انتخاب مربی خارجی نیاز ما صددرصد تامین شود. ورود مربیان خارجی و اضافه شدن به کادر فنی با پیشنهاد سرمربیان فعلی ما است و آنها هم استقبال می‌کنند. نیازها هم سنجیده شده است و با توجه به آن فکر می‌کنم به زودی خبرهای خوبی خواهیم داد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال درباره هزینه و قرارداد این مربی خارجی، اظهار داشت: تلاش ما این است که  از حمایت صددرصدی فدراسیون جهانی والیبال استفاده کنیم. ضمن اینکه نگاه بخش فنی ما این است که قرارداد وی در مرحله اول کوتاه مدت باشد سپس با ارزیابی عملکرد وی و اینکه مربی منتخب عملکرد خوبی داشته باشد به میان مدت و بلند مدت تبدیل کنیم.

وی به موقعیت خوب داورزنی در فدراسیون جهانی والیبال اشاره کرد و افزود: داورزنی به دلیل موقعیت مناسب‌شان در فدراسیون جهانی فرصت‌هایی را ساخته، شناسایی و عملیاتی می‌کند یکی از این فرصت‌ها حمایت‌های فدراسیون جهانی در برنامه مختلف برای کمک به کشورهایی است که می‌خواهند والیبال‌شان را به شکل مدرن توسعه دهند و از آنجایی که ارتباطاتی از لحاظ دیپلماسی ورزشی در فدراسیون ایران و جهانی وجود داشت کمک کرد تا فرصتی برای در اختیار قرار دادن مربیان رده بالا ایجاد کند.

محمدیان با اشاره به موقعیت خوب مربیان والیبال مرد ایران، گفت: باتوجه به اینکه در بخش مربیان بخش آقایان به درجاتی رسیده‌اند که سایر کشورها از تجاربشان استفاده می‌کنند و در ایران هم شرایط‌شان بسیار قابل قبول است بنابراین داورزنی این فرصت را برای بانوان فراهم کرد و براساس برنامه‌ریزی‌هایی که طی چندین ماه گذشته شد این اتفاق خوب رقم می‌خورد.

وی ادامه داد: درحال بررسی رزومه‌های مختلفی هستیم که پیشنهاد فدراسیون والیبال ایران و جهان است که به زودی نهایی می‌شود و به کادر فنی در رده‌های سنی مختلف این مربی خارجی خانم اضافه می‌شود تا با توجه به نیاز والیبال بانوان به کادر فنی کمک کند. از طرفی هم بازیکنان ارتقاء پیدا می‌کنند و هم می‌توانیم از کمک‌های آموزشی دیگر این فرد بهره‌مند شویم.

تگ ها


والیبال والیبال بانوان والیبال