محمدی: اعتراض ما به تصمیمات و نحوه برخورد داور بود

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه تیم ما نیازی به وقت کشی نداشت گفت: دلیلی برای وقت کشی نداشتیم. متاسفانه نوع مدیریت داور زمینه باخت تیم ما را فراهم کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی محمدی مدیرعامل شرکت و رئیس هیأت مدیره باشگاه فولادخوزستان در گفت و گو با برنامه گل طلایی رادیو ایران، ضمن تشکر از بازیکنان و کادر فنی تیم فولاد خوزستان درباره بازی شب گذشته این تیم برابر نساجی اظهار داشت: اعضای تیم ما تلاش های بسیاری کردند و نتایج خوبی را دریافت کردند. اعتراض ما به بازی دیشب در خصوص تصمیمات، نحوه مدیریت و نوع برخورد داور بود؛ ایشان از ابتدای بازی عصبانی بودند و نحوه برخورد وی با بازیکنان دو تیم متفاوت بود.
وی افزود: کارشناسان داوری نیز پس از بررسی بازی دیشب از شیوه داوری اشکال گرفتند از جمله این اشکالات می‌توان به کارت دوم وحید حیدریه، پنالتی تیم نساجی و خطایی که منجر به گل سوم نساجی شد، اشاره کرد.


مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه تیم ما نیازی به وقت‌کشی نداشت، گفت: تیم ما تا دقیقه ۸۰، دو هیچ جلو بود و دلیلی برای وقت‌کشی نداشتیم. متاسفانه نوع مدیریت داور زمینه باخت تیم ما را فراهم کرد. بازیکنان ما سعی می‌کنند تا این باخت را جبران کنند.
محمدی با حمایت از کادرفنی تیم فولاد خوزستان بیان کرد: ما جزو باشگاه‌هایی هستیم که بین کادر فنی، کادر مدیریت و بازیکنان هماهنگی مطلوبی وجود دارد و رعایت این سه مولفه سبب موفقیت یک تیم می‌شود.


وی با اشاره به برنامه های آینده این تیم گفت: پس از برگزاری بازی‌های پیش رو امیدواریم بتوانیم در آسیا نیز بدرخشیم و با سرمایه گذاری مناسب شرکت فولادخوزستان اگر بتوانیم به اسیا رویم باتوجه به زیر ساخت های موجود می‌توانیم بهترین نتیجه را گرفته و نماینده خوبی برای کشور باشیم.


مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در پایان تصریح کرد: برنامه ما این است تا بتوانیم بازیکنان خود را از آکادمی این تیم تامین کنیم و هدف ما این است که با سرمایه گذاری در محله های کم برخوردار شهرستان های خوزستان بازیکنان بااستعدادی را پرورش دهیم.

بیشتر بخوانید:

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان: اشتباهات داوری حق مارا ضایع کرد

آذری: داور با بازیکنان ما مثل برده رفتار می‌کرد

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال