محمدی: امیدواریم یکی از سکو‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دهیم

غلامرضا محمدی سرمربی تیم‌ملی کشتی آزاد کشورمان در مورد شرایط شاگردانش در مسابقات قهرمانی جهان گفت: در کورس مدعیان هستیم و امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که تیم کشتی آزاد ایران یکی از سکو‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دهد...

غلامرضا محمدی سرمربی تیم‌ملی کشتی آزاد کشورمان در مورد شرایط شاگردانش در مسابقات قهرمانی جهان گفت: در کورس مدعیان هستیم و امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که تیم کشتی آزاد ایران یکی از سکو‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دهد

به گزارش مدال، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران گفت: در کورس مدعیان هستیم و امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که تیم کشتی آزاد ایران یکی از سکو‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دهد.
غلامرضا محمدی شنبه شب پس از کسب مدال نقره توسط علیرضا کریمی در رقابت‌های قهرمانی جهان اظهار داشت: اگرچه از عملکرد تیم ملی کشتی ایران تا اینجای مسابقات جهانی رضایت دارم، اما می‌توانستیم بهتر از این نتیجه بگیریم.
وی افزود: در سنگین وزن و حتی در وزن ۵۷ کیلوگرم امید به کسب مدال داشتیم، اما با بدشانسی این اتفاق رخ نداد تا دستمان از مدال کوتاه بماند.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران خاطرنشان کرد: بهنام احسان‌پور توانایی حضور در فینال مسابقات را داشت، اما بدشانسی آورد.
محمدی تصریح کرد: امیدواریم فردا بتوانیم با کشتی‌هایی که جوانان ما (حسن یزدانی و بهنام احسان‌پور) می‌گیرند به موفقیت‌های بزرگی رسیده و به مدال طلا و برنز برسیم.
دارنده چهار مدال نقره و برنز جهان تاکید کرد: در کورس مدعیان هستیم و امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که تیم کشتی آزاد ایران یکی از سکو‌های اول تا سوم را بخود اختصاص دهد.
وی در پایان گفت: بعد از این مسابقات تمام تمرکز ما حضوری پر قدرت در المپیک توکیو است تا بتوانیم بهترین نتایج را به دست آوریم.

بیشتر بخوانید:

جام جهانی کشتی/ کریمی: مدل کشتی گرفتن حریف آمریکایی به من نمی‌خورد

تگ ها


کشتی کشتی آزاد تیم ملی کشتی آزاد کشتی آزاد قهرمانی جهان غلامرضا محمدی کشتی