محمدی: باید به کشتی‌گیران تلنگر بزنیم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: دوست داریم کشتی گیران در اردوها روند رو به رشد و پیشرفت داشته باشند و کادرفنی هم این را احساس کند....

به گزارش "ورزش سه"، غلامرضا محمدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در مورد آغاز مرحله سوم اردوی تیم ملی آزاد به برنامه دایره طلایی گفت: درحال حاضر همه در مجموعه ورزشی آزادی هستیم و از ساعت ۱۱ تا ۱۳ تست کرونای بچه ها انجام شد و بالغ بر ۹۰ نفر تست دادند و منتظر جواب تست هستیم تا به صورت رسمی تمرینات از فردا (یکشنبه) در خانه کشتی آغاز شود.


وی در مورد دعوت از چند کشتی گیر دیگر به اردوی سوم مثل احمد بذری و ارشک محبی عنوان کرد: مطمئنا یک جاهایی ما باید به کشتی گیران مان تلنگر بزنیم، هم به کشتی گیران جوان و هم باتجربه که حضور در اردوی تیم ملی برایشان یکنواخت نشود. دوست داریم کشتی گیران در اردوها روند رو به رشد و پیشرفت داشته باشند و کادرفنی هم این را احساس کند.


محمدی در خصوص اینکه تیم ملی در جام دانکلوف شرکت خواهد کرد یا نه، گفت: دعوت نامه از کشورهای مختلف برای ما ارسال می شود ولی این یک واقعیت هست که ما نمی توانیم در همه تورنمنت ها حضور داشته باشیم. حضور ما باید هدفمند و طبق زمان مشخص باشد. تورنمت اوکراین و جام رنکینگ دار ایتالیا که یکی اوایل اسفند و دیگری اواسط اسفندماه برگزار می شود را به فدراسیون پیشنهاد دادیم. ما باید اردوهایمان را شروع می‌کردیم و حداقل نیاز به ۴ تا اردو بود که بچه ها شرایط روحی و جسمی به وضعیت نسبی برسد و تمرین پرفشار را در دستور کار قرار دهیم. ما شرایط خودمان را می‌سنجیم و در تورنمنت‌هایی که می تواند برایمان مفید باشد، شرکت می کنیم.


سرمربی تیم ملی کشتی آزاد که همراه دبیر به لرستان رفته بود، در خاتمه گفت: قطعا حضور دبیر به صورت میدانی در استان ها اثرات مثبتی را خواهد داشت و این در سراسر کشور اتفاق می افتد و لرستان هم از این قاعده مستثنی نیست. در این سفر من هم کنارش بودم و ما میزبان دبیر بودیم. هرچند دبیر خودش متولی ورزش اول کشور است. حضور او اثرات خوب برای کشتی لرستان در آینده خواهد داشت و شور و هیجان در کشتی استان ایجاد کرد. اگر دبیر و من و همه کسانی که کشتی را دوست دارند، مطالبه ای دارند این مطالبه شخصی نیست و فقط برای کشتی است و انتظار می رود همه مسئولان به کشتی ورزش پرافتخارمان کمک کنند.

تگ ها


کشتی