محمدی: حق‌‌مان باخت نبود/ باید تلاش‌‌مان را بیشتر کنیم تا دوباره قهرمانی را پس بگیریم

به گزارش مدال به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، سپهر محمدی پس از شکست 3 بر تیم گیتی پسند مقابل چونبوری تایلند و ناکامی در رسیدن به مقام قهرمانی مسابقات جام باشگاه های آسیا اظهار داشت: حق مان باخت نبود ......

به گزارش  مدال به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، سپهر محمدی پس از شکست 3 بر تیم گیتی پسند مقابل چونبوری تایلند و ناکامی در رسیدن به مقام قهرمانی مسابقات جام باشگاه های آسیا اظهار داشت: حق مان باخت نبود. بچه ها تلاش زیادی کردند و اگر توپ های ما تبدیل به گل می شد با اختلاف 3،4 گل حریف را شکست می دادیم اما متأسفانه روز بد ما بود و توپ هایمان در گل نرفت.

وی درباره اینکه این تیم یک بار در سال 2013 مغلوب این تیم شده بود، گفت: بله در آن سال هم به این باختیم اما امروز خیلی خوب به بازی برگشتیم و نتیجه را مساوی کردیم اما در نهایت نتواستیم پیروز شویم و شرمنده مردم شدیم. همه تیم ها در آسیا کار می کنند اما ما ایران هستیم و قهرمان آسیا هستیم و باید تلاش مان را بیشتر کنیم تا دوباره قهرمانی را پس بگیریم.

دروازه بان تیم گیتی پسند در پایان در مورد دیدارهای آینده تیم ملی کشورمان گفت: به امید خدا در مسابقات جام ملت های آسیا قهرمان می شویم و این نتیجه را جبران می کنیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال