محمدی: حق هیچ کشتی‌گیری خورده نشد

دارنده مدال برنز المپیک ۲۰۰۸ پکن تاکید دارد که نباید در مورد شانس مدال کشتی‌گیران صحبت کرد و این حرف‌ها روی روحیه آنها تاثیر می‌گذارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی ادامه داد: البته یک‌سری اتفاقات افتاد و برد و باخت‌هایی قبلا بین مدعیان رد و بدل شد اما شرایط حال بچه‌ها مهم است. اینها بهتر بودند و بهتر هم نتیجه گرفتند. مهم این است که الان اینها به المپیک می‌روند، اینکه فلانی قبلا برده و یا باخته دیگر مهم نیست. این نفرات در لهستان نتیجه بهتری گرفتند. در این شرایط هر کسی آماده‌تر بود قرار است به المپیک برود و حق کسی خورده نشد.

محمدی تاکید کرد: شاید ۵ ماه دیگر شرایط تغییر می‌کرد، ولی تیم اکنون باید برای المپیک معرفی می‌شد و اینهایی که انتخاب شدند، آماده‌تر از رقبا بودند. حالا دیگر مهم این است که در مدت باقی مانده چطور برنامه‌ریزی می‌شود که بچه‌ها با شرایط خوبی در مسابقات شرکت کنند.

سرمربی پیشین تیم ملی نوجوانان از اینکه بخواهد پرامیدترین کشتی‌گیران ایران در المپیک را نام ببرد، خودداری کرد و گفت: خودم چون در این شرایط بودم و می‌دانم این بحث‌ها که شانس فلانی بیشتر و شانس فلان کشتی‌گیر کمتر است، روی روحیه بچه‌ها تاثیر می‌گذارد. همه ما که جزو جامعه کشتی هستیم باید به هر ۶ نفر امید مدال داشته باشیم این را بگوییم. به هرحال یکی جوانتر و یکی باتجربه‌تر است. همه هم شانس مدال دارند، ان‌شاءالله که همه آنها موفق باشند.

بیشتر بخوانید:

سونامی کرونا در جمع فرنگی‌کاران جوان

حسین‌خانی: مبارزه با باروز سخت‌تر از دایک است

 

 

تگ ها


کشتی کشتی