Banner

محمدی در جمع ۱۰ دروازه‌بان برتر جهان

نام دروازه‌بان لژیونر تیم ملی ایران در جمع برترین‌های فوتسال جهان قرار گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سایت فوتسال پلنت که از هشت روز قبل شروع به معرفی برترین‌های سال ۲۰۱۹ فوتسال جهان کرده، امروز اسامی ۱۰ دروازه‌بان برتر و کاندیدای بهترین گلر را اعلام نمود که در بین آنها حضور سپهر محمدی از ایران به چشم می‌خورد.

سپهر محمدی در یک سال اخیر میلادی علاوه بر حضور موثر در دیدارهای تدارکاتی تیم ملی، در فصل گذشته لیگ برتر خوش درخشید و یکی از عوامل موفقیت، راهیابی و نایب قهرمانی گیتی‌پسند بود که موجب شد با بازی‌های خوب خود لژیونر شود.

این دروازه‌بان که در اوایل فصل با مبلغ رضایت‌نامه قابل توجهی از گیتی‌پسند راهی گازپروم روسیه شد، در این تیم هم عملکرد موفقی داشت و در تورنمنت‌هایی مثل ارمنکو کاپ نیز نمایش درخشانی ارائه کرد که این بازی‌های خوب او اکنون موجب شده در جمع ۱۰ دروازه‌بان برتر فوتسال جهان قرار بگیرد.

میودراگ آکسنتییویچ(صربستان)، کارلوس باررون(اسپانیا)، خوانخو(اسپانیا)، یونی مندس(برزیل)، گوییتا(برزیل)، هیگوییتا(برزیل- قزاقستان)، لوکاس هرنان فاراچ(آرژانتین)، استفانو ماممارلا(ایتالیا) و یوشی سکیگوچی(ژاپن)، دیگر نفراتی هستند که در فهرست بهترین دروازه‌بان فوتسال جهان در سال ۲۰۱۹ حضور دارند و جزو رقبای سپهر محمدی محسوب می‌شوند.

تا پیش از این، نام گلاره ناظمی در بین ۱۰ داور برتر سال فوتسال جهان، فرزانه توسلی در جمع ۱۰ کاندیدای برتر دروازه‌بان زن فوتسال و همچنین سارا شیربیگی در فهرست ۱۰ فوتسالیست برتر زن جهان قرار گرفته بود.

بیشتر بخوانید:

امارات به جای ایران میزبان فوتسال ۲۰۲۰ می شود

تگ ها


تیم ملی فوتسال فوتسال سپهر محمدی