محمدی: در‌ سال جام‌جهانی در روسیه می‌مانم

به گزارش مدال به نقل ازروزنامه شهروند: یکی از بازیکنان جوانی که کارلوس کی روش در سال های اخیر به او اعتماد کرده و حالا جایگاهی برای خودش در تیم ملی دست و پا کرده، مدافع ٢٣ساله ای است که از محله های جنوبی تهران و باشگاه راه آهن درنهایت به لیگ روسیه رسید و حالا دفاع چپ ثابت تیم ملی است ......

به گزارش مدال به نقل از روزنامه شهروند: یکی از بازیکنان جوانی که کارلوس کی روش در سال های اخیر به او اعتماد کرده و حالا جایگاهی برای خودش در تیم ملی دست و پا کرده، مدافع ٢٣ساله ای است که از محله های جنوبی تهران و باشگاه راه آهن درنهایت به لیگ روسیه رسید و حالا دفاع چپ ثابت تیم ملی است.
میلاد محمدی، مدافع چپ تیم ملی ایران که جزو یکی از بهترین بازیکنان زمین در بازی با ازبکستان بود، درباره این پیروزی، صعود به جام جهانی و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داده که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:
مردم از ما راضی هستند

 باید خدا را شکر کنیم که در چنین بازی سختی سربلند از زمین بیرون آمدیم. تماشاگران هم به ما کمک زیادی کردند و با تدابیری که آقای کی روش اندیشیده بود، توانستیم برنده باشیم و به جام جهانی صعود کنیم. فکر می کنم تمامی بازیکنان بهترین بازی خود را انجام دادند و مردم هم از ما راضی بودند.
امیدوارم همیشه بهترین باشم

 من سعی می کنم همیشه بهترین باشم. هر زمان که کادرفنی صلاح بداند و به زمین بروم، بهترین عملکردم را انجام می دهم. خوشحالم که کی روش به من اعتماد کرده و امیدوارم بتوانم در بازی های بعدی نیز نظر او را جلب کنم. البته در تیم ملی آن قدر همدلی و اتحاد وجود دارد که اصلا فرقی نمی کند کدام بازیکن به زمین برود، چون همه بازیکنان بهترین های ایران هستند.
خشن نیستم

 سبک بازی من اینطوری است که محکم بازی می کنم. جنگنده هستم اما اصلا خشن نبوده ام. به هرحال، دفاع چپ باید در یک بازی بارها طول زمین را طی کند. سبک بازی من اینطور است و سعی می کنم تا جایی می شود کارت از داوران نگیرم. در این بازی هم بیشتر بازیکنان ازبکستان خطا می کردند.
جام جهانی سخت تر است

 قطعا مسابقات جام جهانی بالاترین سطح را دارد و کارمان به مراتب سخت تر است. ما هنوز ٢ بازی دیگر داریم که باید در آنها هم برنده شویم و با قدرت به جام جهانی برویم. امیدوارم مسئولان هم کمک کنند تا تیم ملی در این یک سالی که فرصت داریم، آماده جام جهانی شود.
قطعا در روسیه می مانم

 من تازه به فوتبال اروپا رفتم و هنوز باید پیشرفت کنم. با باشگاهم قرارداد دارم و قطعا یک سال دیگر آن جا می مانم. در ضمن سال آینده جام جهانی در روسیه برگزار خواهد شد و توجه بیشتری به فوتبال این کشور می شود. مسئولان این باشگاه از من راضی هستند و من هم از شرایطم در ترک گروژنی رضایت دارم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال