محمدی دوباره مدیرعامل ذوب آهن شد

کادر مدیریتی باشگاه ذوب آهن امروز طی جلسه‌ای دچار تغییراتی شد و شاید این تغییرات بازهم ادامه پیدا کند....

به گزارش "ورزش سه" در اواخر لیگ نوزدهم احمد جمشیدی سخنگوی هیات مدیره باشگاه ذوب آهن جایگزین جواد محمدی شده و در کسوت سرپرست مدیرعاملی به کار خود ادامه می‌داد؛ وی برای انتخاب سرمربی ذوبی‌ها در لیگ بیستم، حدود یک ماه قبل به همکاری‌اش با لوکا بوناچیچ پایان داد و رحمان رضایی را به عنوان سرمربی جدید سبزپوشان اصفهانی انتخاب کرد. اما فعالیت این باشگاه در فصل نقل و انتقالات نشان می‌داد که شکاف عمیقی میان کادر مدیریتی و کادرفنی باشگاه ذوب آهن وجود دارد و درباره جذب حسین ابراهیمی این اختلافات علنی شد. 

در همین اثنا و بعد از معرفی هیئت مدیره جدید پیش از ظهر امروز جلسه هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان با حضور تمامی اعضاء این هیات مدیره برگزار شد و در این جلسه "مهدی بهرامی" با اکثریت آراء به عنوان رئیس هیات مدیره، "جواد محمدی" به عنوان نائب رئیس و مدیرعامل و "بهروز یبلویی" به عنوان دبیر هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان انتخاب شدند.

پیش از این محمدی سکان مدیرعاملی ذوبی‌ها را در اختیار داشت و بیماری باعث شده بود تا احمد جمشیدی در قامت سرپرست مدیرعاملی به کار خود ادامه دهد و حالا دوباره امروز جواد محمدی دوباره در سمت خود قرار گرفت .

تگ ها


ذوب آهن اصفهان جواد محمدی