محمدی‌راد: بازی را مدیریت کردیم/ باقرزاده: استراتژی خاصی داشتیم

سرمربی تیم والیبال سپاهان پس از پیروزی مقابل تیم هورسان گفت: در حمله و توپ‌های گیری امتیازهای خوبی گرفتیم و بازی را مدیریت کردیم....

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم سپاهان با نتیجه ۳ بر صفر تیم هورسان را شکست داد.

رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال سپاهان پس از پیروزی تیمش مقابل هورسان گفت: بازی خوبی بود و از عملکرد بازیکنانم راضی هستم به ویژه در حمله و توپ‌های برگشتی امتیازهای خوبی کسب کردیم با توجه به اینکه هورسان تلاش کرد تا جایگاه اش را در جدول رده بندی بهبود بخشد برای این بازی جنگید.

وی ادامه داد: بازی در چنین شرایطی با چنین تیم‌هایی که برای بهبود جایگاه شأن می‌جنگند و این بازی را یک فرصت در شانس می‌دانند بسیار سخت است سعی کردیم بازی را مدیریت کنیم. بازیکنان جایگزین نیز عملکرد خوبی داشتند و از آنها راضیم.

عارف باقرزاده سرمربی تیم والیبال هورسان نیز پس از شکست مقابل سپاهان گفت: به دو تیم خسته‌نباشید می‌گویم. به غیر از ست اول در سایر ست‌ها، بازی بعدی به نمایش نگذاشتیم، برای این دیدار استراتژی خاصی داشتیم و با یک ترکیب متفاوت مقابل سپاهان ظاهر شدیم جواب اعتماد خود را نیز از بازیکنان جدید گرفتیم.

وی ادامه داد: هدفمان این بود مقابل تیم خاتم در بازی آینده با انرژی، استراتژی و ترکیب خوب بازی کنیم، به نظرم بازی امروز نیز بد نبود به تیم سپاهان تبریک می‌گویم.

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال تیم والیبال سپاهان