محمدی: سرمربیان تیم ملی کشتی باید شان خود را حفظ کنند

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان معتقد است حضور سرمربیان تیم ملی در رقابتهای لیگ اصلا به صلاح نیست....

به گزارش خبر گزاری مهر، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در گفتگو با برنامه رادیویی گل طلایی درباره سرمربیان تیم ملی اظهار کرد: سرمربیان تیم ملی باید شان خود را حفظ کنند و تمرکز خود را روی مسابقات ملی گذاشته و سرمربی تیم های باشگاهی نشوند.

وی افزود: ما باید منافع ملی را در نظر گیریم و اگر سرمربیان مسئولیت تیم ملی و باشگاهی را برعهده داشته باشند به نفع تیم ملی نخواهد بود. قبل از المپیک لندن من این اشتباه را کردم و هنگامی که سرمربی تیم ملی بودم درگیر مسابقات لیگ نیز شدم و بعد از مدتی به این اشتباه اعتراف کردم و ضربه جبران ناپذیری به لحاظ کاری خوردم.

وی افزود: در رشته های مدال آور در مسابقات جهانی و المپیک به ویژه کشتی که سرآمد آن‌هاست باید به مسائل مالی آن نیز اهمیت بیشتری داده شود.
محمدی با اشاره به فعالیت های مطلوب دبیر گفت: آقای دبیر از جنس خانواده کشتی‌ست و هیچ گونه اقدامی را برای کشتی فروگذار نکرده است.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره زمان برگزاری تمرینات بیان کرد: اتحادیه جهانی کشتی هنوز زمانی را اعلام نکرده است و هنوز منتظر ابلاغ پیام ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم. احتمالا این زمان اواخر مرداد ماه خواهد بود.

محمدی در پایان با تاکید بر برگزاری مسابقات انتخابی المپیک تصریح کرد: من به برگزاری مسابقات انتخابی المپیک اعتقاد دارم اما درصورتیکه حادثه ای رخ دهد ما می‌توانیم تورنومنت های بین المللی را در دستور کار خود قرار دهیم. هرچه کار کادر فنی برای انتخاب سخت‌تر باشد شاهد نتیجه مطلوب تری خواهیم بود.

تگ ها


کشتی آزاد غلامرضا محمدی لیگ کشتی