محمدی: فدراسیون از کادرفنی تیم ملی کشتی حمایت کند

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: از فدراسیون می‌خواهیم از تصمیم کادرفنی در اعزام کشتی‌گیران حمایت کند....

به گزارش "ورزش سه" غلامرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص برگزاری مسابقات لیگ کشتی‌ اظهار داشت: جای تشکر دارد از سازمان لیگ که این مسابقات را برگزار کردند و امیدوارم برگزاری این مسابقات به نفع کشتی باشد.

وی در رابطه با اعزام ۲ کشتی‌گیر به مسابقات انفرادی جهانی عنوان کرد:‌ ما در ابتدا هم اعلام کردیم حسن یزدانی و کامران قاسم‌پور به این مسابقات اعزام می‌شوند. ولی این را نیز اعلام کردیم که با توجه به حریفانی که در این مسابقات شرکت می‌کنند نفرات‌مان تغییر خواهد کرد. ما هر روز تیم‌ها را رصد می‌کردیم و از طریق روابط بین‌الملل شرایط را بررسی کردیم و در نهایت کادر فنی به این نتیجه رسید که ۲ جوان آینده‌دار و المپیکی را به این مسابقات اعزام کنند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در رابطه با حواشی پیش آمده در خصوص این انتخاب گفت:‌ کادر فنی اگر تصمیمی را می‌گیرد مبنی بر منافع ملی است و در جهت کمک به تیم ملی تصمیم‌گیری می‌کند. کادر فنی تحت هیچ شرایطی ذی‌نفع در لیگ نیست و تصمیمی که می‌گیریم سعی می‌کنیم به سود تیم ملی باشد و هیچ توجهی به حاشیه‌ها نداریم و امیدوارم از این تصمیم از سوی فدراسیون و همه کسانی که دستی در آتش کشتی دارند، حمایت شود.

تگ ها


کشتی غلامرضا محمدی