محمدی‌مهر: امیدوارم خدا به ذوب آهن نگاه کند

مدافع راست تیم فوتبال ذوب آهن می گوید بدشانسی یقه این تیم را گرفته ولی آنها با تمام وجودشان برای پشت سر گذاشتن این شرایط تلاش خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد محمدی مهر با یک حرکت در عرض و شوتی که حین حمل توپ زده شد، حساب کار را در گرمای هولناک استادیوم فولاد آره‌نای اهواز مقابل فولادخوزستان به تساوی یک بر یک کشاند ولی یک دقیقه پیش از اینکه بازی وارد وقت های اضافی  نیمه دوم شود، این صابر حردانی بود که از خروج نه چندان مطمئن مهدی خلیل استفاده کرد و پس از استارتی طولانی، گل پیروزی تیمش را به مقابل سبزپوشان اصفهانی به ثمر رساند تا فاصله ذوب آهن با منطقه خطر به ۲ امتیاز کاهش پیدا کند.

به بهانه این بازی و شرایطی که ذوب آهن با آن مواجه شده، با فرشاد محمدی مهر مدافع راست سبزپوشان در دیدار مقابل فولادخوزستان صحبت کردیم. محمدی در پاسخ به این سوال که شرایط با حضور مربی جدید در تیم چطور پیش می رود، بیان کرد:« خب مربی جدید که آمد، یک مقدار زمان برد تا بچه ها را بشناسد ولی الان شرایط بهتر شده است.»
او سپس با اشاره به اتفاقاتی که در بازی های ذوب آهن طی چند هفته اخیر رخ داده، اضافه کرد:« در این چند بازی خیلی بدشانس بودیم. در بازی با شهرخودرو دقیقه آخر گل خوردیم، بازی با ماشین سازی را هم که همه اتفاقات عجیب و غریبش را دیدند و در این  بازی هم (فولادخوزستان) باز در دقیقه آخر گل خوردیم. ما اگر سه امتیاز هم از سه بازی آخرمان می گرفتیم، الان خیالمان آسوده بود. در بازی آخر در صحنه ای که می توانستیم، گل بزنیم و بازی را ببریم، روی ضدحمله گل خوردیم.»

بازیکن سابق استقلال با تمجید از نمایش تیمش برابر فولاد خوزستان بیان کرد:« ما آن چیزی که کادر فنی خواسته بود، انجام می دادیم. اگر آن توپ گل می شد، همه چیز تغییر می کرد ولی حال شرایط سختی پیدا کرده ایم.»

ادامه حرف های بازیکن سابق پارس جنوبی جم و شهر خودرو در رابطه با گرمای غیرمعمول هوا در اهواز بود و اضافه کرد:« خیلی خیلی هوا گرم بود. روز قبل از بازی درجه هوا ۶۵ بود. اصلا نمی شد راه برویم. روز بازی چند درجه پایین تر بود. واقعا این اولین بازی‌ای بود که اینقدر هوا گرم بود و بازی می کردیم.»

محمد مهر با اشاره به شرایط تیم ذوب آهن عنوان کرد:« این چند هفته بدشانسی آوردیم. چیزی که نباید رخ می داد، اتفاق افتاده و شرایط خوبی نداریم. ولی این چند بازی باید امتیازات را بگیریم تا از اینجای جدول خارج شویم و خیالمان راحت شود.»
او در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار به این اتفاق و فاصله گرفتن ذوب آهن از رتبه های انتهایی جدول رده بندی است، اینطور واکنش نشان داد و گفت:« تیم ما بازیکنان خیلی خوبی دارد. بدشانس هستیم و گل های بدی می خوریم. از آن طرف توپ هایمان هم وارد دروازه نمی شوند. شرایط تیمی خوبی داریم. نظم تیمی خوبی داریم؛ امیدوارم به ما نگاه کند تا از این وضعیت خارج شویم. فعلا که بدشانس هستیم. ما اصلا فکر نمی‌ کردیم این تیم با این مهره های بسیار خوبی که دارد، کارش به اینجا برسد.»
سوال بعدی از محمدی مهر در رابطه با گلی بود که او به یک حرکت درعرض قشنگ به ثمر رساند و می توانست ارزشی به مراتب بیشتر از این ها داشته باشد. او درباره این موضوع اینطور توضیح داد:« باور کنید اصلا به این چیزها فکر نمی‌کردیم؛ نه من که تمام بازیکنان تیم به فکر نتیجه گرفتن تیم بودیم. اصلا مهم نیست چه کسی گل بزند. بازی قبلی دو گل زدیم که داور قبول نکرد؛ نمی دانم چه اتفاقی برای تیم افتاده ولی این را می دانم که شرایط خوبی داریم و می توانیم با حفظ تمرکز در بازی  های آینده نتایج خیلی بهتری بگیریم.»

تگ ها


فرشاد محمدی مهر ذوب آهن اصفهان شهر خودرو