محمدی‌مهر: با مجتبی حسینی همه چیز را جبران می‌کنیم

مدافع راست تیم فوتبال ذوب آهن معقتد است اگرچه داوری ها در نیم فصل اول علیه این تیم بوده است ولی به طور کلی نتایج می توانست خیلی بهتر از چیزی باشد که رقم خورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرشاد محمدی مهر مدافع راست تیم فوتبال ذوب آهن، در مورد آخرین دیدار سبزپوشان اصفهانی برابر مس رفسنجان که با شکست ۳ بر ۱ این تیم و ادامه گل خوردن های ذوب آهن در دقایق پایانی همراه شد، به خبرنگار "ورزش سه" گفت: نیمه اول شرایط خوبی نداشتیم و خیلی هم خوب بازی نکردیم. نیمه دوم بهتر شدیم و گل هم زدیم ولی مثل همیشه چند دقیقه آخر کار دستمان داد و گل خوردیم.


از محمدی مهر در رابطه با نیم فصلی که ذوب آهن طی کرد پرسیدیم و او در واکنش به این سوال گفت: ما از بازی اول درست است مقابل فولاد خوزستان خوب بازی نکردیم، ولی می توانستیم برنده بازی باشیم. بازی دوم با ماشین سازی هم آن اخراج در دقیقه اول بازی رخ داد و شرایط را برایمان سخت کرد. اگر این دو بازی اتفاقات داوری به ضرر ما نمی شد، شاید می توانستیم نتایج به مراتب بهتری بگیریم. با این حال و فارغ از اشتباهات داوری به نظرم می توانستیم بهتر کار کنیم.


بازیکن سابق استقلال در مورد جدایی رحمان رضایی نیز حرف زد و بیان کرد: آقا رحمان تمام تلاشش را انجام داد، ولی هر کاری که می کردیم نمی شد و نتیجه نمی گرفتیم. کار جور در نمی آمد. واقعا خیلی تلاش کرد ولی نشد و باشگاه تصمیم گرفت او را تغییر دهد.
از محمدی مهر که پیش تر در ذوب آهن با مجتبی حسینی سابقه کار دارد، در مورد بازگشت این مربی به تیم سابقش پرسیدیم. او با تمجید از دانش فنی سرمربی جدید سبزپوشان اصفهانی اضافه کرد: بالاخره آقا مجتبی حودش کاپیتان ذوب آهن بوده و چند سال مربیگری کرده و تمام بازیکنان را می شناسد. شصت هفتاد درصد بازیکنان تیم، شاگرد او بوده اند. این چند روز که آمده اند تمرینات خیلی خوبی انجام داده ایم. روحیه خیلی خوبی پیدا کرده ایم و امیدواریم به آینده.


او در مورد پیش بینی اش از شرایط آینده تیم نیز حرف زد و عنوان کرد: با این تمریناتی که انجام می دهیم و با آمدن آقا مجتبی خیلی خیلی امیدوار هستیم و تمام تمرکزمان را گذشته ایم تا همه چیز را جبران کنیم.


از محمدی مهر درباره اقدامی که برای فسخ قرارداد با ذوب آهن داشت، سوال کردیم و اینکه آیا تصمیم به جدایی دارد یا خیر؟ مدافع راست سابق استقلال و پارس جنوبی جم  در واکنش به این سوال اینطور توضیح داد: یک نیم فصل دیگر قرارداد دارم، ولی فعلا با توجه به شرایط تصمیم به ماندن گرفته ام. پشنهاداتی دارم ولی شرایط خوبی در ذوب آهن دارم و دوست دارم بمانم.

بیشتر بخوانید:

اولین بازی حسینی در ذوب مقابل آلومینیوم

حسینی به دنبال تکرار خاطرات شیرین اصفهان

 

 

تگ ها


فرشاد محمدی مهر ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران شهر خودرو ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال