محمدی‌مهر، خرید بزرگ مس رفسنجان

سومین خرید مس رفسنجان پُر سر و صدا بود و آنها توانستند مدافع راست ذوب‌آهن را به خدمت بگیرند....

به گزارش "ورزش سه"، فرشاد محمدی‌مهر پس از گذراندن یک فصل موفق در ذوب‌آهن و گل‌های تماشایی که شاید سال‌ها درباره آن صحبت شود، با عقد قراردادی رسما به عضویت مس رفسنجان درآمد.

این مدافع راست سابق استقلال که فوتبال خود را از پایه‌های ذوب‌آهن آغاز کرده و همراه با پارس جنوبی جم، استقلال و شهرخودرو نیز در لیگ برتر به میدان رفته بود، پس از یک فصل حضور در جمع سبزپوشان اصفهانی و به ثمر رساندن ۴ گل راهی مس رفسنجان شد.

محمدی‌مهر در حالی به مس رفسنجان پیوستن که صحبت از پیوستن او به تیم‌های مختلفی بود، اما در نهایت این بازیکن تند و تیز و شوت‌زن تصمیم گرفت شاگرد محمد ربیعی شود و پیراهن نارنجی رفسنجانی‌ها را در لیگ بیست و یکم بر تن کند.

مس رفسنجان که پیش از این سید مهدی حسینی، هافبک تاثیرگذار آلومینیوم اراک و میثم تیموری، مدافع چپ با سابقه تراکتور را به خدمت گرفته بود، امروز هم یک خرید بزرگ دیگر انجام داد و محمدی‌مهر را جذب کرد تا با قدرت بیشتری به استقبال فصل جدید برود.

ذوب‌آهن اصفهان نیز در شرایطی فرشاد محمدی‌مهر را از دست داد که از صبح امروز خریدهای پر تعداد لیگ برتری و لیگ یکی داشت، اما نتوانست مدافع راست خود را حفظ کند تا روز شلوغ آنها به نوعی با یک خبر بد تکمیل شود!

محمدی‌مهر در پارس جنوبی جم و استقلال سابقه هم‌بازی بودن با میثم تیموری را داشت و حالا در مس دوباره این تجربه را به دست می‌آورد و این دو بازیکن سمت راست و چپ خط دفاعی نارنجی پوشان رفسنجان را پوشش می‌دهند.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ مس رفسنجان