محمدی مهر: دربی برای استقلال تمام شد

فرشاد محمدی مهر گفت: برای کارهای بزرگ هنوز وقت هست....

فرشاد محمدی مهر گفت: برای کارهای بزرگ هنوز وقت هست.

مدافع راست استقلال می گوید به دلیل احترام به هواداران و تصمیمات شفر در این هفته ها سکوت کرده است.

به گزارش مدال، فرشاد محمدی مهر در غیبت چند بازیکن کلیدی استقلال بعد از هفته ها به ترکیب اصلی این تیم رسید و از ابتدا برای آبی پوشان برابر سایپا به میدان رفت. مدافع راست استقلالی ها که در این دیدار اثرات نیمکت نشینی در او مشخص بود، درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده که مشروح آن در ادامه می آید:

دیدار با سایپا چطور بود؟

بازی بازی خوبی بود امافکر میکنم در ‌نیمه اول مابازی بهتری انجام دادیم و موقعیت هم داشتیم اما با بد شانسی به گل تبدیل نشد. در ‌نیمه دوم هم تیم شرایط خوبی داشت اما فکر کنم بازی مستقیم تیم سایپا یک مقدار کار تیم ما را سخت کرد که با این شرایط ما بازهم چندتا موقعیت خوب داشتیم اما در گلزنی بدشانس بودیم و تمرکز لازم رو نداشتیم.

بعداز چند وقت درترکیب استقلال قرارگرفتی؟

 فکر کنم بعد از حدود ۴ ماه و نیم بازی رسمی انجام دادم که شرایط خیلی سختی بود. من نیم فصل اول شرایط خوبی داشتم و روز به روز روندم بهتر میشد و خیلی خوب جا افتاده بودم اما بعد بازی با نفت ابادان کادر فنی تصمیم گرفتن من به میدان نروم و من هم به تصمیم کادر احترام گذاشتم زیرا استقلال باشگاه بزرگی است و من تمام تلاشم را میکنم که روز به روز بهتر بازی کنم تا برای تیم مثمر ثمر باشم اما خب بعد از مدت ها بازی نکردن و دور از شرایط مسابقه بودن، حضور در ترکیب کار بسیار سختی است.
قبول داری باخت دردربی کاراستقلال در لیگ و آسیا رو سخت کرد؟

بازی دربی تمام شد. ما بازیهای مهم دیگری در پیش داریم. ما بایدبتوانیم شرایط را تغییربدهیم؛ بخاطر هواداران هم که شده بایدسعی کنیم باتلاش بیشتر و شرایط روحی بهتر در بازیهای پیش رو نتایج خوبی بگیریم و با وجود اینکه کارما برای قهرمانی سخت شده است، مطمئن هستم می توانیم دوباره نتایج خوبی کسب کنیم  و منتظر لغزش بقیه مدعیان باشیم. ۶ بازی پیش رو داریم  که همه بازیها  برای ما مثل فینال می ماند.

بازی باالهلال رو چطور می بینی و آیا شانس بازی داری؟

بازی با الهلال شرایط خاص خودش را دارد و ما از امروز تمرینات خودمان را برای بازی مقابل الهلال آغاز می کنیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا نتیجه خوبی کسب کنیم. بازی کردن من هم به نظر آقای شفر بستگی دارد و  من نابع تصمیمات ایشان هستم.

راستی در این مدت سکوت کردی و برخلاف بازیکنان ایرانی که به محض بازی نکردن مصاحبه می کنند اعتراض نکردی؟

 برای اینکه خودم یک روز هواداربودم و می دیدم بعضی از این مصاحبه ها چقدر هواداران را ناراحت می کند؛ بابت بازی نکردن ناراحت بودم اما تابع تصمیم کادر فنی و تجربه آقای شفر هستم و هرروزتمرین می کردم تا بالاخره نوبت من هم بشود و خوشحالم که هواداران دراین مدت به من انگیزه تلاش بیشتر دادند و دلیل سکوت من را متوجه شدند. امیدوارم آنها دراین روزای سخت کنارما باشند.