محمدی مهر: شرایط پرسپولیس و لیورپول یکی است

مدافع راست ذوب آهن می گوید شرایط تمرین کردن در دوران قرنطینه بسیار سخت است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرشاد محمدی مهر در مورد نحوه برگزاری تمرینات تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ما اینترنتی تمرین نمی کنیم ولی هر روز از کادرفنی برنامه می گیریم تا بتوانیم در خانه تمرین کنیم. واقعا شرایط سخت است و امیدوارم هرچه زودتر این روزها تمام شود.

او در مورد تفاوت تمرین گروهی و تمرین در خانه هم می گوید: تفاوت که از زمین تا آسمان است و در خانه نمی شود کار زیادی انجام داد. باز من در خانه تردمیل دارم اما بازیکنانی که ندارند سخت می توانند آمادگی بدنی خود را حفظ کنند.

مدافع راست ذوب آهن در مورد شایعاتی که در مورد کم کردن قرارداد بازیکنان به وجود آمده هم گفت: من فکر می کنم نمی شود بازیکنان ایرانی را با خارجی مقایسه کرد. آنها چقدر می گیرند و ما چقدر می گیریم، ضمن اینکه بازیکنان ایرانی همینطوری هم هر سال ۲۰ درصد از قرارداد های خود را دریافت نمی کنند. امیدوارم طوری باشد که بازیکنان فوتبال ضرر نکنند چون ما هر سال بخش زیادی از مطالبات مان را نمی گیریم.

محمدی مهر می گوید در صورت تعویق لیگ نمی شود جام را به پرسپولیس داد: پرسپولیس ۱۰ امتیاز از همه تیم ها جلوتر است و شانس اول است اما چون ۹ هفته مانده نمی شود جام را به این تیم داد. شما ببینید لیورپول هم شرایط مشابه پرسپولیس دارد اما قرار نیست این تیم را قهرمان اعلام کنند. فکر نمی کنم قهرمانی پرسپولیس منطقی باشد.

بیشتر بخوانید:

حمیداوی: تخفیف به پرسپولیس؟! حتما فکر می‌کنم!

نظر سنجی afc؛ بیرانوند از هوندا جلو زد

 

 

تگ ها


فرشاد محمدی مهر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال