محمدی مهر: چگونه شب ها راحت می خوابید؟

بازیکن ذوب آهن می گوید آن ها تمام تلاششان را می کنند اما برخی دوست ندارند این تیم نتیجه بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،ذوب آهن  اصفهان در خانه فقط یک امتیاز از نفت مسجد سلیمان گرفت تا همچنان برد به دست نیاورده باشد فرشاد  محمدی مهر در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی خیلی خوبی بود و ما کاملا تیم برتر بودیم و موقعیت‌های گل زیادی هم داشتیم اما نشد که ببریم.


وی در خصوص اینکه در این فصل داوری‌ها چندین بار به ضررشان تمام شده ادامه داد: صحبت در خصوص داوری  یک مسئله تکراری است. داوری‌ها باعث شدند که تیم ما این جای جدول باشد. نمی دانم چه زمانی  از این همه نا داوری و بی انصافی ها خسته می شوند ؟  تیم ما فقط به خاطر داوری این جایگاه را دارد. نمی دانم داورانی که باعث این نتایج شدند شب ها چگونه راحت می خوابند؟


این بازیکن در خصوص دیدار با نساجی در هفته پیش رو گفت: بازی با نساجی خیلی برای ما مهم است.  در هر بازی فقط برای برد می رویم و متاسفانه انگار نمی‌خواهند من نتیجه بگیریم اگر اجازه بدهند این بازی هم برای برد می رویم.


محمدی مهر در پایان در خصوص ماندن یا رفتن رحمان رضایی افزود: در این خصوص باشگاه  و هیئت مدیره باید تصمیم بگیرند فقط امیدوارم که در باشگاه ما همبستگی به وجود بیاید .آقای رضایی هم زحمات زیادی  کشیده است و عدم نتیجه‌گیری تقصیر او نیست.

بیشتر بخوانید:

اشتباه داور مصوبه ذوب آهن را تغییر داد

حمله شدید باشگاه ذوب آهن به مسئولان کمیته داوران

 

 

تگ ها


فرشاد محمدی مهر ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال