محمدی: نیم‌درصد هم پنالتی نبود

مدافع پیکان معتقد است پنالتی اعلام شده به سود ذوب‌آهن به هیچ عنوان درست نبود....

به گزارش "ورزش سه"، نادر محمدی پس از دیدار پیکان و ذوب‌آهن اظهار کرد: خدا را شکر بازی خوبی بود که توانستیم برنده شویم، به صدر جدول برویم و شرایط‌مان را بهتر کنیم.

او درباره تجربه سومین کاپیتانی در پیکان عنوان کرد: بازوبند امانتی است که از بچه‌ها به من رسیده و امیدوارم بردهای تیم بیشتر شود. خدا را شکر سه بار کاپیتان بودم و سه پیروزی داشتیم.

مدافع پیکان  در خصوص تقابل با مهدی تارتار، سرمربی فصل گذشته‌اش که اکنون در ذوب‌آهن حضور دارد، ابراز کرد: آقا مهدی به بنده خیلی لطف داشت و پارسال فوتبال من خیلی رشد کرد و امسال هم با آمدن آقا مجتبی سبک دیگری با ۴ دفاع بازی می‌کنیم. بازی با تیم‌هایی مثل آقای تارتار که شکل دارند، یا یک هیچ می‌برید یا می‌بازید و بازی درگیرانه است. خوشحال هستیم که ما برنده شدیم.

محمدی یادآور شد: سه، چهار ماه قبل هم که اولین مصاحبه‌ام را کردم، گفتم امسال بازیکنان جوان و با انگیزه خیلی خوبی داریم و می‌خواهیم رتبه‌های بالا کسب کنیم.

او در خصوص صحنه منجر به اعلام پنالتی به سود ذوب‌آهن و بازگرداندن آن گفت: از خود بازیکنان ذوب‌آهن هم بپرسید می‌گویند که نیم‌درصد هم پنالتی نبود و هیچ‌جوره نباید خطا اعلام می‌شد. یک اشتباه اتفاق افتاد و انگار ویبره داور به اشتباه زده شد و خطا گرفت. ما هم آن وسط به اشتباه یک کارت گرفتیم.

تگ ها


نادر محمدی پیکان تهران