محمدی: یونس امامی دیگر به ۷۰ کیلوگرم فکر نمی‌کند

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشتی گرفتن علی سوادکوهی در وزن ۷۴ کیلوگرم استقلال را تصمیمی اشتباه و غیرمنطقی خواند....

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: یعنی می‌خواهیم این رقابت و تقابل به وجود آید و کار کادرفنی برای انتخاب در اوزان سختگانه سخت شود. امیدوارم این اتفاق بیافتد. خداراشکر اکنون در چند وزن آن ترافیکی که درخصوص رقابت مد نظر هست را داریم و این می‌تواند به کشتی ما کمک کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نفرات اول مسابقات انتخابی اخیر به صورت قطعی به رقابت‌های آسیایی اعزام می‌شوند، خاطرنشان کرد: قطعا مسابقات انتخابی تیم ملی مد نظرمان خواهد بود ولی بررسی می‌کنیم شاید در یکی دو وزن شرایط متفاوت باشد ولی اولویت‌مان با انتخابی تیم ملی خواهد بود.

محمدی در خصوص کشتی گرفتن علی سوادکوهی نفر اول وزن ۷۹ کیلوگرم در مرحله پایانی لیگ در وزن ۷۴ کیلوگرم و اینکه درمورد دعوت از او به اردو چه تصمیمی اتخاذ خواهد شد، خاطرنشان کرد: من هیچ حرفی در حال حاضر در مورد این تصمیم اشتباهی که گرفته شد، نمی‌زنم و علی سوادکوهی به یک وزن پایین تر آمد و با دو کیلوگرم ارفاق در یک روز قبل از وزن کشی، کاری غیرمنطقی انجام داد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد همچنین در مورد حواشی ایجاد شده پیرامون یونس امامی و اینکه برای استقلالی‌ها در مرحله پایانی لیگ کشتی نگرفت، تصریح کرد: یونس به اردوی تیم ملی دعوت شده است. خود یونس تصمیم گرفته بود که فقط در ۷۴ کیلوگرم کشتی بگیرد و از سال گذشته برنامه‌ای که برای یونس طراحی کرده بودیم این بود که دیگر به ۷۰ کیلوگرم فکر نکند. فکر می‌کنم اصلا به ۷۰ کیلوگرم برنگردد و خود را مهیای حضور در وزن ۷۴ کیلوگرم در کنار سایر مدعیان می‌کند.

تگ ها


کشتی آزاد غلامرضا محمدی یونس امامی