محمد انصاری:بخاطر اشتباهاتم عذرخواهی می کنم/دعا کنید عصا را کنار بگذارم

......

 

مدافع پرسپولیس بعد از اتفاق تلخ دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا که منجر به مصدومیت پارگی رباط شد، اکنون تمرینات اختصاصی را آغاز کرده تا بتواند به میادین بازگردد.

به گزارش مدال، محمد انصاری، مدافع پرتلاش و ارزشمند سرخپوشان در دقایق پایانی دیدار فینال لیگ قهرمانان با مصدومیت مواجه شد و بعد از انجام آزمایشات و عکسبرداری مشخص شد که رباط و مینیسک این بازیکن دچار پارگی شده و باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.


انصاری که جزو بااخلاق‌ترین بازیکنان فوتبال ایران محسوب می‌شود با قبول این سرنوشت، اکنون تلاش خود را برای بازگشتی موفق به جمع هم‌تیمی‌هایش آغاز کرده و از هواداران این تیم نیز بابت ابراز احساسات و آرزوهای خوب برای بازگشتش تشکر کرد.


انصاری در اینباره گفته: بی شک همراهی و حمایت های بی منت شما بزرگواران،باعث شد تا با همه فراز و فرودها و تنگناهای پیش آمده برای تیم، بتوانیم تا لحظات آخر لیگ قهرمانان آسیا، امید قهرمانی را در دل ایران سرافراز شعله ور نگه داریم.


ضمن تشکر از همه خوبیها و مهربانی‌هایتان، بابت قصور های احتمالی عذر خواهم .امیدوارم با دعای شما و حمایت های تان بتوانم هرچه زودتر عصای خود را برای بالا بردن پرچم افتخار کشور عزیزمان در میادین بین المللی و شادی دل شما کنار بگذارم... برادر کوچکتان محمد انصاری

گفتنی است بنا بر اعلام کادرپزشکی پرسپولیس این بازیکن سه هفته دیگر تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت و فصل را برای طی کردن دوران نقاهت و مداوا دنبال می‌کند.

تگ ها


فوتبال