محمد انصاری: به تکرار قهرمانی در لیگ فکر می‌کنیم

محمد انصاری گفت: می‌توانیم با اتحاد و همدلی و البته با حمایت هواداران قهرمانی خود را تکرار کنیم. ما به تکرار قهرمانی در لیگ فکر می‌کنیم. امیدوارم این اتفاق بیفتد....

به گزارش مدال، محمد انصاری یک فصل دیگر در ترکیب سرخ‌ها خواهد بود. مدافع حالا باتجربه‌ای که فصل پیش با درخشش محسوس در ترکیب سرخ‌ها ملی‌پوش هم شد. انصاری را بسیاری یکی از آینده‌های فوتبال ایران در پست دفاع می‌دانند. انصاری با قامت مناسب و شعور قابل قبولی که در انتقال توپ از خط دفاع دارد، می‌تواند در سال‌های نه چندان دور به وزنه‌ای قابل اتکا در خط دفاع سرخ‌ها نیز بدل شود. بی‌شک حضور سیدجلال حسینی در ترکیب پرسپولیس به آبدیده‌تر شدن این بازیکن کمک قابل توجهی کرده است. سیدجلال خود با سبک بازی‌اش یک کلاس آموزشی برای دیگر مدافعان است و هیچ بعید نیست که انصاری به زودی به مردی همچون سیدجلال در خط دفاع سرخ‌ها بدل شود. گفت‌وگو با محمد انصاری هر چند کوتاه است و مختصر و مفید اما زوایای تازه‌ای از انگیزه‌های این مدافع برای درخشش در ترکیب پرسپولیس را عیان می‌کند. انصاری با روحی تازه به تمرینات پیش فصل رفته است تا شاید این بار با کالدرون به قهرمانی لیگ دست یابد. هرچند که برای او جدایی برانکو اتفاقی عجیب و غیرمنتظره بود...


 محمد انصاری را بسیاری یکی از بی‌حاشیه‌ترین بازیکنان سال‌های اخیر پرسپولیس می‌دانند. در عین حال اما به دلیل درخششی که داشتی خیلی‌ها از احتمال جدایی‌ات خبر می‌دادند. آیا اساسا زمان مناسبی برای جدایی‌ات از پرسپولیس بود یا خیر؟ 
شرایط این روزهای پرسپولیس یک شرایط خاص است. تیم به تازگی سرمربی خود را شناخته است. با توجه به این دو موضوع زمان خوبی برای جدایی نبود. هواداران شرایط بدی را تجربه می‌کنند و در این برهه از زمان باید پشت این هواداران بود و باید یک فصل خوب دیگر را با کمک هم و با موفقیت به پایان برسانیم.


در مورد هواداران صحبت کردی، قبل از تمدید قرارداد همین هواداران فکر می‌کردند که محمد انصاری را فصل آینده با پیراهن تراکتورسازی می‌بینند. مذاکراتی با این تیم تبریزی داشتی؟
 بله، پیشنهادهایی وجود داشت که یکی از آنها تیم پرطرفدار تراکتورسازی تبریز بود که باید از آنها عذرخواهی کنم و برای این تیم در فصل آینده آرزوی موفقیت می‌کنم. با احترام به تبریزی‌ها اما باید می‌ماندم و به پرسپولیس کمک می‌کردم البته با کمک هواداران که همیشه و در همه مراحل پشت تیم بودند؛ حتی زمانی که مصدوم بودم از حمایت‌های آنها بی‌نصیب نماندم و باید از آنها تشکر و قدردانی کرد.


جدایی برانکو یکی از ضربه‌های روحی به هواداران پرسپولیس بود. در این باره حرفی داری؟ 
هیچ کس فکر نمی‌کرد که برانکو از پرسپولیس جدا شود. آقای برانکو نقش پررنگی در کسب قهرمانی‌های تیم داشت اما باید با رفتن ایشان اتحاد خود را از دست ندهیم تا روند موفقیت‌های تیم فوتبال پرسپولیس ادامه پیدا کند. باید به جدایی برانکو عادت کنیم. حضور کالدرون اما می‌تواند سرمنشأ اتفاقات خوب و تازه در پرسپولیس باشد.


 این مربی را چطور ارزیابی می‌کنی؟
 قطعا با اتحاد و همدلی کارهای بزرگی انجام می‌شود. کالدرون هم مربی بزرگی است و با انگیزه‌های خاصی به ما پیوسته است. ما تمرینات را مدتی است که شروع کرده‌ایم. باید بگویم که شرایط بسیار ایده‌آل است. با بازیکنان خوبی که در فصل نقل و انتقالات به تیم اضافه شدند، می‌توانیم با اتحاد و همدلی و البته با حمایت هواداران قهرمانی خود را تکرار کنیم. ما به تکرار قهرمانی در لیگ فکر می‌کنیم. امیدوارم این اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید:

رادوشوویچ در پرسپولیس ماندنی شد؛ کالدرون تغییر عقیده داد

 

 

تگ ها


گابریل کالدرون لیگ برتر خلیج فارس فوتبال