محمد صلاح در اندیشه جدایی از لیورپول است؟

ستاره مصری یکی از کلیدی‌ترین مهره‌های لیورپول محسوب می‌شود...

ستاره مصری یکی از کلیدی‌ترین مهره‌های لیورپول محسوب می‌شود

محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول به جدایی از این تیم فکر ‌می‌کند.

به گزارش مدال، محمد صلاح در هفته های اخیر دوباره فرم همیشگی خود را بازیافته و در مسیر رسیدن احتمالی لیورپول به قهرمانی لیگ برتر نقش آفرینی کرده است، اما برخی منابع انگلیسی خبر از تمایل او به مهاجرت از آنفیلد داده اند.

به نظر می رسد درگیری لفظی با یورگن کلوپ، دلیل تمایل این ستاره گلزن به جدایی از لیورپول است. محمد صلاح تصمیم خود را به گوش مالکان باشگاه نیز رسانده و آنها نیز در نهایت به صلاح اجازه این امر را در پایان فصل داده اند. صلاح قصد دارد از گزینه "ترنسفر ریکوئست" استفاده کند تا از این طریق لیورپول چاره ای جز صدور مجوز فروش وی را نداشته باشد.

اما مقصد بعدی ستاره گلزن و مصری مرسی سایدی ها نامشخص است. رئال مادرید در گذشته علاقه زیادی به جذب صلاح داشت اما با توجه به حواشی فراوان فینال لیگ قهرمانان سال قبل و درگیری ستاره مصری با کاپیتان رئال مادرید، سرخیو راموس که هنوز به پایان نرسیده است، تصور حضور صلاح در رختکن برنابئو کمی دشوار است.

نشریات ایتالیایی چندی قبل خبر از احتمال معاوضه محمد صلاح و پائولو دیبالا دادند و با توجه به مشکلات موجود بین ستاره آرژانتینی و ماکسی آلگری و افت محسوس دیبالا از زمان ورود کریستیانو رونالدو، ممکن است تورین مقصد بعدی محمد صلاح بوده و این معاوضه در تابستان صورت گیرد.

به هر حال شرایط محمد صلاح که در فصل جاری در 45 بازی برای لیورپول موفق به زدن 22 گل شده هنوز نامشخص است و شاید لباسی به جز رنگ قرمز پیراهن لیورپول را در فصل بعد بر تن او ببینیم.