محمد صلاح: لازم باشد ۳۶۰ دقیقه بازی می‌کنیم!

محمد صلاح، ستاره تیم ملی مصر تاکید کرد به دنبال فتح اولین عنوان قهرمانی در رده ملی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی مصر بعد از کسب برتری دراماتیک و دشوار در ضربات پنالتی مقابل کامرون، به فینال جام ملت های آفریقا راه یافته و حالا آنها امشب در دیدار نهایی به مصاف کامرون خواهند رفت. محمد صلاح، مهم ترین بازیکن تیم ملی مصر در نشست خبری پیش از این دیدار مدعی شد علیرغم بازی های فشرده، آنها تنها به خوشحال کردم مردم این کشور فکر خواهند کرد.

محمد صلاح گفت: "من با لباس لیورپول قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدم و این احساس بسیار خوبی بود. همچنین من بعد از ۳۰ سال با این تیم فاتح لیگ برتر نیز شدم. من در سوئیس به قهرمانی رسیدم و در کشورهای مختلف به عناوین مهمی دست یافتم، اما حالا می خواهم حس شیرین بالا بردن جام با لباس تیم ملی مصر را نیز تجربه کنم.

این احساس خاص و متفاوتی برای من خواهد بود. من بسیار هیجان زده هستم و همه بازیکنان آماده حضور در بازی فینال شده اند، بنابراین امیدوارم بتوانیم در دیدار مقابل سنگال به برتری دست یابیم. برگزاری دیدار فینال مقابل سنگال و همچنین برابر سادیو مانه فوق العاده است. ما در این دیدار رقیب هم هستیم و بعد از بازی دوباره در رختکن لیورپول هم تیمی خواهیم شد.

من و سادیو مانه بعد از بازی مراکش صحبت کوتاهی با یکدیگر داشته، همدیگر را دیدیم و من از مانه در مورد مصومیت از ناحیه سر در بازی برابر کیپ ورد سوال کردم. به او گفتم امیدوارم در فینال همدیگر را ببینیم و عملکرد خوبی داشته باشیم.

در فینال هیچ کس به خستگی فکر نمی کند. هر وقت خسته شدیم مردم مصر را به یاد آورده و به شاد کردن آنها فکر می کنیم. اگر مجبور باشیم برای ۱۲۰ دقیقه بازی می کنیم و لازم باشد ۳۶۰ دقیقه هم مبارزه خواهیم کرد. ما خوب تمرین کرده، ریکاوری می کنیم، خوب غذا می خوریم و می خوابیم. همه بازیکنان خوشحال، آماده و هیجان زده هستند."

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال