محمد صلاح پردرآمدترین بازیکن لیگ‌برتر می‌شود

باشگاه لیورپول قصد دارد قرار جدید را با محمدصلاح به امضا برساند و طبق این قرارداد بازیکن مصری لک‌لک‌ها به گران‌ترین بازیکن لیگ‌برتر تبدیل خواهد شد....

باشگاه لیورپول قصد دارد قرار جدید را با محمدصلاح به امضا برساند و طبق این قرارداد بازیکن مصری لک‌لک‌ها به گران‌ترین بازیکن لیگ‌برتر تبدیل خواهد شد.

 با اینکه زمان زیادی از آخرین تمدید قرارداد محمد صلاح نمی‌گذرد، قهرمان اروپا قصد دارد قرارداد جدیدی با او منعقد کند.
به گزارش مدال، باشگاه لیورپول می‌خواهد حقوق محمد صلاح را افزایش دهد تا جایی که مهاجم مصری خود را به پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر انگلیس تبدیل کند.

طبق ادعای این نشریه لیورپول در رقابت با منچستری که الان بیشترین حقوق را در لیگ برتر به الکسیس سانچس می‌دهد (هفته ای 400 هزار پوند) می‌خواهد دستمزد ستاره مصری خط حمله‌اش را به 22.4 میلیون پوند در سال افزایش دهد.

لیورپول برای راضی نگه داشته مهاجمی که رئال مادرید هم در مقطعی خواهان خرید وی شده بود، قراردادی جدید برای او آماده کرده است که حقوقش را به 430 هزار پوند در هفته افزایش می‌دهد.

این در حالیست که لیورپول تابستان سال گذشته قرارداد صلاح را تا سال 2023 تمدید کرده بود. صلاح 27 ساله از سال 2017 که رم را به مقصد لیورپول ترک کرد، تا کنون در 74 بازی‌اش در لیگ برتر 54 گل زده و عناوینی مانند قهرمانی در لیگ قهرمانان و برترین بازیکن لیگ برتر را هم کسب کرده است.

بیشتر بخوانید:
دورتموند ۳ - ۲ لیورپول؛ شکست لک‌لک‌ها در بازی دوستانه

تگ ها


اخبار لیورپول قرارداد محمدصلاح موصلاح