محمد محبی ۱۰ روز دیگر آماده مسابقات می‌شود

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید تیمش مشکلی ندارد و با رفع چند مصدومیت جزئی در میان بازیکنان، تیمش آماده مسابقات لیگ برتر خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بدترین خبر در میانه‌های لیگ نوزدهم برای سپاهانی‌ها، مصدومیت شدید عزت پورقاز و گولسیانی بود که نمایش های فوق العادهای طی نیم فصل اول ارائه کرده بودند و تا پایان فصل از همراهی سپاهان بازماندند.


با پایان فصل، یک از دغدغه‌های اصلی مسئولان باشگاه سپاهان بازگشت این دو بازیکن و رسیدن آنها به شرایط مسابقه بود و درنهایت این اتفاق در بازی های لیگ قهرمانان آسیا رخ داد؛ هر چند میزان آمادگی دو بازیکن اصلا قابل مقایسه با روزهای اوجشان نبود.


در فاصله چند روز مانده به شروع مسابقات لیگ بیستم اما محرم نویدکیا از میزان آمادگی شاگردانش راضی است. او  در آخرین مصاحبه خود اینطور در مورد مصدومان اردوی سپاهان توضیح داد: « تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم. نگران پورقاز و گولسیانی بودم اما شرایطشان خوب است. چند مصدومیت جزیی هم مانند خلعتبری و دهقان داریم ولی در کل شرایط ایده آل است و مشکل خاصی نداریم. همه چیز آماده است که لیگ شروع شود و با قدرت جلو برویم.» 


او در مورد شرایط محبی که زانوی خود را جراحی کرده، بیان کرد: « محبی جراحی مینیسک کرد و احتمالا طی ۱۰روز تا دو هفته آینده به تیم اضافه می‌شود.»

بیشتر بخوانید:

تراکتور - سپاهان؛ بازی دوستانه در اصفهان

نویدکیا: در سپاهان من تصمیم می‌گیرم

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران محمد محبی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال