محمد مومنی: خطر بزرگی استقلال را تهدید می کند

پیشکسوت آبی پوشان گفت: خطر بزرگی که استقلال را تهدید می‌کند کسر امتیاز و خطر حذف از آسیا است و مدیران باید حواسشان به این تهدید بزرگ باشد....

به گزارش مدال، محمد مومنی اظهار داشت: از این که بالاخره مربی استقلال آمد و تمرینات این تیم آغاز شد بسیار خوشحالم و احساسم این است که این تیم رفته رفته رنگ آرامش را خواهد دید. به خصوص که بازیکنان جدیدی هم جذب شدند و روند تمدید قراردادها هم آغاز شده است.

وی اضافه کرد: باید زحمات مدیریت استقلال که تاکنون بحران را مدیریت کرده‌اند را ارج نهاد و امیدوار بود که آنها بتوانند با درایتشان اصلی ترین خطری که این تیم را تهدید می‌کند را هم مهار کنند. منظورم بدهی به پروئیچ، کسر امتیاز و خطر حذف از آسیا است.

مدیر آکادمی باشگاه استقلال خاطرنشان ساخت: استراماچونی مربی جوانی است و تفکر او هم استفاده از بازیکنان جوان است. ما هم در آکادمی انتظار داریم که بازیکنان مستعد تیم‌های پایه این فرصت را پیدا کنند تا در کنار بزرگان امتحان پس دهند. حق آکادمی است که این فرصت را برای بازیکنان مستعد فراهم کند.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص بازیکنان جدید این تیم تصریح کرد: بازیکنان با کارشناسی و بر اساس نیاز تیم انتخاب شده‌اند. این بازیکنان شرایط جذب شدن توسط استقلال را داشتند و حالا باید دید بعد از حضور در این تیم می‌توانند خودشان را با شرایط آن تطبیق دهند یا خیر.

مومنی تاکید کرد: هواداران استقلال کم طاقت هستند و این بازیکنان باید در کمترین زمان ممکن با تیم هماهنگ شده و توانایی‌های خود را نشان دهند. در غیر اینصورت ممکن است هواداران زمان زیادی به آنها ندهند و این به سود بازیکنان جدید نیست.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات استقلال/نورافکن به بلژیک بازگشت

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال محمد مومنی آکادمی باشگاه استقلال خطر کسر امتیاز هیئت مدیره استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال