محمد نادری و تلاش برای بازگشت به تیم ملی

محمد نادری مدافع راست تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است که با نمایش های درخشان در لیگ بیستم به فهرست تیم ملی برگردد....

به گزارش "ورزش سه"، مدافع ۲۳ ساله تیم پرسپولیس که یک و نیم فصل در ترکیب این تیم درخشید، در هفته های اخیر دچار مصدومیت بوده و به همین خاطر لیگ قهرمانان آسیا را نیز از دست داد. اما با این حال او در روزهای اخیر با تمرینات اختصاصی تلاش می‌کند تا فرم خوب خود را از نظر بدنی پیدا کند و در شروع لیگ بیستم، به صورت پرقدرت در میادین حاضر شود.

او که احتمال تمدیدش با پرسپولیس بالاست و ارزیابی ها، حکم به ادامه حضورش در این تیم می‌دهند، در حالی تمرینات اختصاصی را پشت سر می‌گذارد که باتوجه به همین آسیب دیدگی، در فهرست تازه تیم ملی هم نامش به چشم نمی‌خورد. نادری پیش تر با درخشش در پرسپولیس به پیراهن تیم ملی رسید و بازی ملی نیز انجام داد و بسیاری او را رقیب جدی میلاد محمدی در این پست می‌دانستند و حالا این مدافع جوان باید تلاش کند تا دوباره شایستگی هایش را نشان دهد.

در آغاز لیگ بیستم پرسپولیسی ها نیاز مبرمی به بازیکنان تازه نفس خواهند داشت و تمدید با محمد نادری هم می‌تواند یکی از این نیازها را برطرف کند؛ بازیکنی که می‌تواند در دفاع میانی هم نقش آفرینی کند و تردیدی نیست که یکی از عوامل موفقیت های پرسپولیس در دو فصل اخیر بوده است.

آخرین بازی محمد نادری در دربی تهران بود که در اندک دقایق حضورش درخشید و یک پاس گل هم داد اما مصدومیت سبب شد تا از زمین خارج شود و در نهایت هم پرسپولیس دربی را واگذار کرد.

تگ ها


پرسپولیس تهران محمد نادری