محمد نوازی در گفت و گو با مدال: داور پنالتی صحیح استقلال را نگرفت/ حق تیم باخت نبود

پیشکسوت استقلال معتقد است که خطای پنالتی روز گذشته استقلال مقابل سپاهان کاملا صحیح بود و داور به اشتباه آن را خطا نگرفت ......

پیشکسوت استقلال معتقد است که خطای پنالتی روز گذشته استقلال مقابل سپاهان کاملا صحیح بود و داور به اشتباه آن را خطا نگرفت.

به گزارش خبرنگار مدال، محمد نوازی در باره دیدار روز گذشته استقلال مقابل سپاهان، به خبرنگار مدال گفت: واقعیتش بازی استقلال را نتوانستم کامل ببینم اما فکر می کنم گاهی اوقات داوران در پخش زنده احساسی می شوند و نمی توانند تصمیم درستی بگیرند. روز گذشته پنالتی واضح استقلال گرفته نشد. البته مشکلات داوری در همه لیگ های ایران از برتر، دسته یک و دسته دو وجود دارد اما انتظار می رود این مشکلات در لیگ برتر نباشد چرا که این سوت زدن ها استقلال را به عقب می کشاند. دست مربی بسته می شود و تیم را وارد چالش جدیدی می کند. باید بیشتر به استقلال برسند. این تیم سرمایه فوتبال مملکت است با این همه طرفدار. باید مشکلاتش حل بشود چون از لحاظ فنی مشکل خاصی در تیم دیده نمی شود. به هر حال هر تیمی افت و خیز دارد و یک روز خوب است و یک روز دیگر بد. 

نوازی ادامه داد: قائدی بازیکن خلاق و با انگیزه ای است و هر زمان در زمین بوده، تاثیرگذار بوده است. درباره تعویضش باید بگویم که این مورد اولین بار نیست. شاید از نظر سرمربی ایراد فنی داشته است اما جالب است که در بیشتر مواقع، آقای شفر بازیکنی که خوب کار می کند را تعویض می کند. البته این حرف ها در زمانی که تیم شکست می خورد بیشتر بولد می شود. شاید اگر استقلال می برد و قائدی تعویض میشد، این مباحث مطرح نبود. 

پیشکسوت استقلال اذعان داشت: آقای کرمانشاهی در صحنه پنالتی استقلال، کاملا نزدیک به صحنه بود و بعد از آن صحنه، استقلال دچار مشکل شد. استقلال بزرگ است و بازیکنان بزرگی دارد و امیدوارم به آرامش لازم برسد. مصدومیت ها کماکان برای تیم مشکل ساز است و این تیم همچنان در خط دفاعی خود مشکل دارد.

نوازی درباره شرایط خود در ایرانجوان عنوان کرد: ما آخرین بازی خود را با برد پشت سر گذاشتیم. تیم جوان و با انگیزه است اما مشکلات مالی تیم به شدت در عملکرد ما تاثیرگذار است. امیدوارم سهامداران این باشگاه بیشتر به فکر باشند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال