محمد نوری در گفت و گو با مدال: مربی خوب مانند پدری خوب است که فرزندش را می بخشد

پیشکسوت استقلال معتقد است یک مربی خوب باید مانند یک پدر خوب عمل کند و زمانی که بازیکنش اشتباه احساسی انجام می دهد او را ببخشد ......

پیشکسوت استقلال معتقد است یک مربی خوب باید مانند یک پدر خوب عمل کند و زمانی که بازیکنش اشتباه احساسی انجام می دهد او را ببخشد.

به گزارش خبرنگار مدال، محمد نوری پیشکسوت استقلال درباره دیدار روز گذشته استقلال و سایپا به خبرنگار مدال گفت: دیروز استقلال بازی بسیار خوبی انجام داد و نشان داد چقدر اعتماد به جوانان مثمر ثمر واقع شده است. صیادمنش بی نظیر بود و اگر تمریناتش را خوب دنبال کند و وارد حاشیه نشود قطعا ستاره خواهد شد. خوشحالم که استقلال در حال استعداد پروری و ستاره سازی است.

وی ادامه داد: برای حسبنی بسیار خوشحال هستم چرا که بعد از چند بازی نیمکت نشینی، عملکرد درخشانی در دیدار روز گذشته داشت و از نظر روحی و روانی کاملا با بازی تطبیق داده شده بود.

محمد نوری افزود: با توجه به تعطیلی لیگ، مشخص است که استقلال تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و نقاط ضعف خود را تا حدود زیادی پوشش داده است. دیروز تمام روزنه های خطوط سایپا را بسته بود. فقط کمی ضعف در ناحیه خط دفاع استقلال به چشم می خورد و گلی هم خوردیم بسیار بد بود و برای استقلال خوب نیست که چهار مدافعش دریبل بخورند! عدم تمرکز و پرسینگ و یارگیری در خط دفاعی مشهود است. ما هفته آینده با سپاهان بازی داریم و می دانید که تیم خطرناکی است. استقلال باید روی دفاع خود شدیدا کار کند. در مجموع استقلال دیروز بسیار خوب کار کرد. 

نوری اذعان داشت: مرتضی تبریزی گل نزد اما بسیار پرتلاش و مثمرثمر واقع شد و اگر در ادامه، روح الله باقری نیز به خط حمله اضافه شود، تیم زهرداری را خواهیم دید.

پیشکسوت استقلال درباره بازی دادن حسینی و طارق گفت: آقای شفر مربی حرفه ای است. اگر ایرانی بود می گفتیم باج می دهد و برای از بین بردن حاشیه، به بازیکن معترض بازی می دهد. من با آقای شفر کار کرده ام. ایشان توصیه پذیر نیستند. از لحاظ روانشناسی آدم آگاهی است و اگر تشخیص داده است که لازم است از لحاظ روحی و روانی اکنون به حسینی بازی داده شود، قطعا پشت این تصمیم بررسی و مطالعه و تجربه بوده است. ایشان با این کارشان به دو بازیکنی بازی دادند که دیروز بهترینای ما بودند. حسینی تجربه کمی دارد و از روی احساسات صحبتی کرده است. مربی خوب مانند پدر خوب است که پسرش را می بخشد و آقای شفر نیز حسینی را بخشیده است و بازی دادن به حسینی، به نوعی مدیریت کردن این موضوع بود.

وی تصریح کرد: یک سری افراد هستند که دوست ندارند استقلال نتیجه بگیرد. اگر کسی واقعا دوستدار نتیجه گرفتن استقلال باشد باید به مسائل این تیم از دید مثبت نگاه کند. فوتبال حرفه ای است و دنیایی از آگاهی ها. کسانی که دائما نقد می کنند، نمی خواهند استقلال نتیجه بگیرد. برای ما فرقی نمی کند که چه کسی مدیر باشد و چه کسی سرمربی، فقط نام استقلال و موفقیت تیم است که مهم است.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال