محمد پنجعلی: پرسپولیس به عنوان قهرمان ایران باید بازیکنان بیشتری در تیم ملی داشته باشد

محمد پنجعلی، پیشکسوت پرسپولیس درباره لیست اعلام شده تیم ملی از سوی کارلوس کی روش اظهار داشت وقتی پرسپولیس با اقتدار قهرمان شد یعنی بازیکنان باکیفیتی در این تیم هستند و حق دارد بازیکن بیشتری در تیم ملی داشته باشد ......

 محمد پنجعلی، پیشکسوت پرسپولیس درباره لیست اعلام شده تیم ملی از سوی کارلوس کی روش اظهار داشت وقتی پرسپولیس با اقتدار قهرمان شد یعنی بازیکنان باکیفیتی در این تیم هستند و حق دارد بازیکن بیشتری در تیم ملی داشته باشد.

محمد پنجعلی در مورد اینکه فقط یک بازیکن از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده است، گفت:

پرسپولیس فصل گذشته قهرمان ایران شد و امسال هم جزو مدعیان قهرمانی است. وقتی پرسپولیس با اقتدار قهرمان شد، حتماً ابزار لازم را داشته است و بازیکنان باکیفیتی در این تیم بازی کردند که این قهرمانی به دست آمده. من معتقدم حق پرسپولیس بیشتر از حضور یک بازیکن در تیم ملی است.

به گزارش مدال، وی در مورد اینکه چرا کی‌روش دیگر بازیکنان پرسپولیس را نادیده گرفته است، عنوان کرد:

سرمربی تیم ملی باید خودش در این زمینه صحبت کند. به‌هرحال او تصمیم‌گیرنده است و باید به نظرش احترام بگذاریم، ولی بازیکنان بیشتری از پرسپولیس باید به تیم ملی دعوت می‌شدند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت این تیم و شانس صعود سرخپوشان به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت:

باخت یک بر صفر نتیجه‌ای نیست که پرسپولیس را برای صعود ناامید کند. این برد نمی‌تواند برای الدحیل حاشیه امنیت خوبی باشد و پرسپولیس می‌تواند در بازی برگشت با حمایت بیش از 80 هزار تماشاگر الدحیل را شکست بدهد و به مرحله بعدی برود.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال