محمودآبادی: نیمه دوم بازی با پرسپولیس خوب نبودیم

بازیکن جوان تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است سه شکستی که تیمش در چند بازی اخیر کسب کرده، حق تیمش نبوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ذوب آهن موفق نشد در خانه سه  امتیاز را از تیم پرسپولیس بگیرد و در نهایت با شکست زمین را ترک کردند. رضا محمودآبادی وینگر سبزپوشان در خصوص این دیدار و نتیجه ای که در آن کسب شد، حرف های خود را اینطور با ما آغاز کرد:  نیمه اول خوب کار کردیم و جلو افتادیم و اگر بخواهم حقیقتش را بگویم، در نیمه دوم خوب نبودیم و متاسفانه گل خوردیم. خیلی انگیزه داشتیم که پرسپولیس را شکست دهیم ولی نشد از گل مان محافظت کنیم و واقعا حیف شد.
 او در مورد قضاوت داور ادامه داد: داور بازی بد نبود و  خسته‌نباشید می‌گویم و در چندین مورد به نظرم اشتباهاتی داشت و بیشتر از این نمی توانم توضیح بدهم.

این بازیکن در مورد بازی‌های سنگین پشت سر هم تیمش با استقلال، پرسپولیس و گل گهر نظرش را این گونه بیان کرد: همانطور که گفتیم  چندین بازی سنگین و پشت سر هم بیرون از خانه داشتیم و واقعاً روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. در این چند بازی متأسفانه با بدشانسی امتیازات را واگذار کردیم و اصلاً مستحق این امتیاز از دست دادن ها نبودیم.

ما همان تیمی هستیم که در آزادی استقلال را ۲ بر صفر شکست دادیم اما حق بدهید که بازی‌های ما واقعاً سخت بود. اصلا دوست نداشتیم جام حذفی را از دست بدهیم و در دیدار با گل‌گهر هم در حالی که موقعیت‌های زیادی داشتیم با یک گل بازی را واگذار کردیم و در دیدار با پرسپولیس هم نتوانستیم عملکرد خوبمان را در نیمه دوم هم ادامه دهیم.


محمود آبادی در پایان در مورد اینکه ذوب آهن در لیگ ماندگار می‌شود یا خیر افزود: ذوب‌آهن تیم بزرگ و ریشه دار ایران است و با تلاش کل مجموعه باشگاه در لیگ می مانیم. هنوز بازی‌های زیادی مانده که باید از آنها امتیاز بگیریم و قول می دهم جایگاهمان را بهتر کنیم.

بیشتر بخوانید:

به خاطر فوتبال؛ فراموشی و مماشات ممنوع!

شنانی: پیراهن کنعانی را برای یک معلول گرفتم

 

 

تگ ها


ذوب آهن اصفهان رضا محمودآبادی فوتبال ایران پرسپولیس ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال