محمودزاده: زمان نقل و انتقالات قابل تمدید نیست

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: زمان نقل و انتقالات به دلیل همزمانی با نقل و انتقالات فیفا قابل تمدید نیست ......

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: زمان نقل و انتقالات به دلیل همزمانی با نقل و انتقالات فیفا قابل تمدید نیست.

فریبرز محمودزاده  در مورد پایان فصل نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران گفت: ساعت ۲۴ سه‌شنبه( امشب) نقل و انتقالات برای باشگاه‌های لیگ برتری و لیگ دسته اول فوتبال ایران به پایان می‌رسد. طبق قانون فیفا زمان نقل و انتقالات نباید بیش از ۸۴ روز( ۱۲ هفته) باشد. بنابراین باشگاه‌ها فقط امروز را فرصت دارند که مدارک بازیکنان جدید خود را وارد سامانه DTMS کنند. 

وی افزود: اگر باشگاهی بازیکنی را جذب بکند اما تا ساعت ۲۴ امشب مدارک آن را وارد این سامانه نکند در آنصورت حق استفاده از این بازیکن را طبق قوانین نخواهد داشت. از سویی دیگر برخی از باشگاه‌ها از سازمان لیگ درخواست داشتند که زمان نقل و انتقالات تمدید شود که باید بگویم با توجه به بین‌المللی بودن نقل و انتقالات فوتبال و همزمانی آن با نقل و انتقالات اعلام شده از سوی فیفا امکان تمدید مهلت نقل و انتقالات به هیچ عنوان وجود ندارد.

محمودزاده تصریح کرد: باشگاه‌ها به جای اینکه در انتظار تمدید مهلت نقل و انتقالات بنشینند بهتر است هرچه زودتر امور مربوط به ثبت بازیکنان جدیدشان را در سامانه انجام بدهند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال