محمودی: اجازه تمرین در زمین عاشورا را ندادند

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: دیروز به زمین لشگر عاشورا مراجعه کردیم اما به ما اجازه برگزاری تمرین در این زمین را ندادند ......

سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، گفت: دیروز به زمین لشگر عاشورا مراجعه کردیم اما به ما اجازه برگزاری تمرین در این زمین را ندادند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: کاظم محمودی در مورد شرایط تراکتورسازی، گفت: وضعیت تیم خوب است بازیکنان طبق برنامه کادرفنی تمرین می کنند و قرار است فردا هم در چارچوب یک دیدار دوستانه با شهرداری تبریز بازی کنند.

وی در مورد اینکه چرا روز گذشته اجازه تمرین در زمین لشگر عاشورا را به دست نیاوردند، اظهار داشت: این زمین مشکل داشت به همین خاطر اجازه تمرین به ما داده نشد و کارمان را در زمین چمن مصنوعی دنبال کردیم.

سرپرست تراکتورسازی در مورد اینکه یحیی گل محمدی هم در مصاحبه روز گذشته نسبت به این مسئله انتقاد کرد، اظهار داشت: بله او هم حرف هایش را زد. دیروز که به محل تمرین رفتیم زمین را به ما ندادند ولی نگفتند چه مشکلی وجود دارد. الان هم با توجه به این موضوع در زمین اختصاصی باشگاه تمرین می کنیم.

محمودی در  مورد اینکه آیا وضعیت چمن ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی خوب است، اظهار داشت: این زمین مشکلاتی دارد و باید زمان بیشتری استراحت می کرد. شاید برگزاری تمرین و بازی در این زمین شرایط را بدتر کند. دیروز که زمین به ما ندادند به چمن مصنوعی رفتیم ولی برای جلوگیری از مصدومیت بازیکنان مجبور شدیم به زمین اختصاصی برویم.

وی در رابطه با اینکه بازی مقابل شهرداری تبریز کجا برگزار می شود، تصریح کرد: به احتمال فراوان بازی در زمین اختصاصی تراکتورسازی برگزاری می شود.

سرپرست تراکتورسازی در مورد اینکه تکلیف جواد منافی چه شد، گفت: گل محمدی دیروز در این مورد صحبت کرد. همانطور که او گفت گل محمدی طی چند روز آینده شرایط منافی و اینکه چه می شود را مطرح می کند.

محمودی در رابطه با اینکه تراکتورسازی جزو معدود باشگاه هایی بود که با تیم امید همکاری کرد، اظهار داشت: ما همیشه با تیم های ملی هماهنگی داشتیم. چندی قبل با تیم جوانان هم همکاری کردیم. امسال شرایطمان فرق می کند و به دلیل مشکل نقل و انتقالات از کمببود بازیکن رنج می بریم. شاید با مسئولان تیم ملی امید صحبت کردیم و از آنها خواستیم اجازه دهند در برخی بازی ها بازیکنان ما به اردو نروند تا تمریناتمان دچار مشکل نشود.

 

تگ ها


اخبار روز Tractor فوتبال