محمودی : برخی ملی پوشان انگیزه نداشتند

کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال گفت: برخی بازیکنان تیم ملی انگیزه بالایی برای مسابقات بین المللی ندارند و نیاز است تغییراتی در تیم ملی ایجاد شود ......

کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال گفت: برخی بازیکنان تیم ملی انگیزه بالایی برای مسابقات بین المللی ندارند و نیاز است تغییراتی در تیم ملی ایجاد شود.

به گزارش مدال به نقل از بهنام محمودی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در کرج در خصوص نتایج تیم ملی در  رقابت های لیگ جهانی گفت :یکی از نتایج ضعیف خود را در این رقابت ها به دست آوردیم و متأسفانه نتوانستیم امتیازات لازم برای برای حضور در مرحله پایانی این رقابت ها کسب کنیم.
وی ادامه داد: در سه دیدار پایانی خود که به میزبانی کشور لهستان برگزار شد ملی پوشان در شرایط ایده آلی نبودند و اشتباهات فردی آنها باعث می شد تیم نتواند مقابل حریفان بازی تماشاگرپسندی را به نمایش بگذارد، اما معتقدم پتانسیل والیبال ایران بیشتر از اینهاست و باید این شکست ها و حذف از این رقابت ها با حضور کارشناسان بررسی شود.
محمودی در خصوص عملکرد سرمربی تیم ملی گفت: باید به کولاکوویچ فرصت کافی را داد تا برنامه های خود را اجرا کند، اما فدراسیون بعد از بازگشت تیم ملی به ایران باید عملکرد کادرفنی را به خوبی مورد بررسی قرار بدهد تا در آینده این نتایج ضعیف تکرار نشوند.
کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال در پایان توضیح داد: برخی از بازیکنان تیم ملی انگیزه بالایی برای مسابقات بین المللی ندارند و نیاز است تغییراتی در تیم ملی ایجاد شود و بهترین کاری که می شود انجام داد میدان دادن به بازیکنان جوان و باانگیزه است تا تیم ملی شرایط جدیدی را تجربه کند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال والیبال