محمودی‌نیا: با سامره مذاکره کردیم

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، محمود محمودی نیا درمورد آخرین وضعیت تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: باشگاه مس رفسنجان یکی از باشگاه های خوب کشور است و سالیان طولانی است که در رده های مختلف لیگ های فوتبال ایران شرکت می کند و تاکنون توانسته افتخاراتی هم کسب کند ......

به گزارش مدال و به نقل از خبرگزاری فارس، محمود محمودی نیا درمورد آخرین وضعیت تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: باشگاه مس رفسنجان یکی از باشگاه های خوب کشور است و سالیان طولانی است که در رده های مختلف لیگ های فوتبال ایران شرکت می کند و تاکنون توانسته افتخاراتی هم کسب کند.

وی در ادامه گفت: آقای زینعلی مدیرعامل قبلی سالیان زیادی برای این باشگاه زحمت کشیده و خود ایشان طی نامه ای به اعضای هیات رئیسه باشگاه انصراف خود را اعلام کرده است. بنده با توجه به سوابق ورزشی که در استان کرمان که سه سال به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان و سه سال هم معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش استان و 10 سال است که تیم فوتبال مس رفسنجان را از لیگ 3 تا لیگ یک به عنوان مربی و کمک مربی فعالیت داشته ام و با توجه به شناختی که اعضای هیات مدیره و مسئولین استان به اینجانب داشتند سه روز است که به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شدم و قرار است هفته آینده مراسم تودیع و معارفه اینجانب برگزار شود.

مدیرعامل مس رفسنجان همچنین درمورد انتخاب سرمربی این تیم گفت: از برنامه های باشگاه در مرحله اول این است که اولویت را به مربیان بومی اختصاص دهیم و باشگاه و من با توجه به اینکه علی سامرا یکی از بازیکنان خوب بومی این استان بوده که در حال حاضر در رشته مربیگری فعالیت می کند از وی دعوت کردیم و چندین جلسه تاکنون مذاکره داشتیم ولی هنوز انتخاب ایشان به عنوان سرمربی قطعیت نیافته است. انشاء الله اگر هفته آینده به توافق برسیم ایشان به صورت رسمی بعد از انعقاد قرارداد به عنوان سرمربی این باشگاه معرفی می شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال