محمود فکری منعی برای قرارداد با استقلال ندارد

رئیس کمیته تعیین وضعت بازیکنان گفت: محمود فکری هیچ مشکلی برای قرارداد با استقلال تهران ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال درباره استعفای محمود فکری از سرمربیگری نساجی مازندران و حضورش در جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال تهران برای نشستن روی نیمکت این تیم در فصل پیش رو گفت: قرارداد مربیان و کسانی که روی نیمکت تیم ها می نشینند با قواعد مربوط به قوانین نقل و انتقالاتی بازیکنان فرق دارد. نظام حقوقی حاکم بر وضعیت قرارداد مربیان تابع برگه های قراردادی است که بین آنها منعقد شده است.

وی افزود: وضعیت حقوقی آقای فکری تابع مقررات کلی بازیکنان نیست و باید قرارداد آن را مورد توجه قرار داد.

نورشرق درباره احتمال عدم ثبت قرارداد فکری با استقلال تهران تاکید کرد: به هیچ وجه مشکلی ندارد. اگر توافق جدیدی بین او و باشگاه سابق صورت بگیرد معنی اش این است که باشگاه سابق از حق و حخقوق خودش کوتاه آمده است.

وی درباره اینکه آیا نساجی مازندران  به مراجع بین المللی شکایت خواهد کرد گفت: آنها در صورت هرگونه ادعایی می توانند نزد کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبالطرح دعوا کنند. البته امیدوارم توافق انجام شود و همه چیز بدون نیاز به شکایت به اتمام برسد.

بیشتر بخوانید:

فکری: مدیران نساجی در قراردادم دست برده اند!

محمود فکری: خودم مبلغ رضایتنامه را پرداخت خواهم کرد/ ویدیو

 

 

تگ ها


جمشید نورشرق کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال ایران محمود فکری تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال