محمود کلهر: نباید برای برانکو حاشیه درست شود

محمود کلهر پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط این تیم اظهارنظر کرد...

پیشکسوت پرسپولیس گفت: کارنامه برانکو درخشان است و در صورت جدایی برانکو پرسپولیس وارد حاشیه می‌شود.

به گزارش مدال، اخبار زیادی در روزهای اخیر در خصوص پرداخت نشدن مطالبات برانکو ایوانکوویچ مطرح شده و این در حالی است که چندین باشگاه نیز به جذب مربی کروات علاقه مند هستند. همین مسئله موجب شده بحث جدایی او از پرسپولیس مطرح شود.
محمود کلهر، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص این اخبار گفت:
برای مربی که در چهار سال اخیر سه دوره پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کرده، نباید حواشی به وجود بیاید که فکر رفتن به سرش بزند چون این مسائل اصلا جالب نیست. اگر مربی دیگری جای برانکو بود قطعا به پرداخت نشدن مطالباتش اعتراض می‌کرد اما خوشبختانه برخلاف سایر مربیان برانکو چندان اهل حاشیه نیست. امیدوارم این مشکل حل شود، چون تمام مردم و هواداران، برانکو را از صمیم قلب دوست دارند. کارنامه او درخشان است و در صورت جدایی برانکو پرسپولیس وارد حاشیه می‌شود. پرسپولیس پُر افتخارترین تیم ایران است و مسئولان باشگاه نباید اجازه بدهند تا برانکو در انجام کار‌هایی که برای موفقیت پرسپولیس برنامه‌ریزی کرده دچار تردید شود.
کلهر در واکنش به شایعه بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس، گفت:
بازگشت طارمی می‌تواند کمک کند تا خط حمله این تیم دوباره زهردار شود چون هیچ تیمی نمی‌تواند در مقابل زوج علیپور و طارمی قد علم کند. با توجه به حواشی که در گذشته برای طارمی شکل گرفت هواداران باید او را ببخشند. طارمی کسی است که دو دوره عنوان آقای گلی لیگ برتر را کسب کرده و بودنش در ترکیب پرسپولیس می‌تواند برای این تیم گره‌گشا باشد.
وی در خصوص جدایی ماریو بودیمیر از پرسپولیس خاطرنشان کرد:
بازیکنی مثل بودیمیر که برانکو اعتقاد خاصی به او داشت آیا باید تنها دو گل به ثمر برساند؟ معتقدم بازیکنان جوان‌تر می‌توانستند عملکرد بهتری نسبت به این مهاجم کروات داشته باشند. فوتبال بودیمیر تمام شده و اگر مدیران به دنبال جذب بازیکن خارجی هستند باید کسی را بیاورند که مثل ژاوی، اینیستا و ... در تیم‌هایشان مثمرثمر باشند و حضورشان باعث شود تا سایر بازیکنان از بودن آنها در ترکیب تیم انگیزه بگیرند.

بیشتر بخوانید:

نعمتی: منتظر بازگشت برانکو هستیم

تگ ها


پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ مهدی طارمی ماریو بودیمیر لیگ برتر فوتبال ایران تمدید قرارداد برانکو پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال