محکومیت 600 هزار یورویی در انتظار پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس به احتمال بسیار زیاد محکوم به پرداخت مبلغی در حدود 600 هزار یورو به مهاجم سابق خود خواهد شد....

محکومیت 600 هزار یورویی در انتظار پرسپولیس

به گزارش خبرنگار مدال، شکایت 80 صفحه‌ای ماریو بودیمیر مهاجم کروات فصل گذشته پرسپولیس به فیفا به دست مسئولان این باشگاه رسیده است. مهاجم کرواتی که با تایید برانکو به این تیم اضافه شد و قرارداد 500 هزار یوروی برای یک و نیم فصل با پرسپولیس امضا کرد. با تایید مدیرعامل پرسپولیس وی تنها 25 هزار یورو از پرسپولیس دریافت کرده و با شکایت به فیفا خواهان دریافت 475 هزار یوروی باقی مانده به همراه دیرکرد و هزینه دادرسی شده است.
عقد قرارداد بودیمیر با یک تیم کروات نیز کمک چندانی به پرسپولیس نخواهد کرد چرا که طبق گفته انصاری‌فرد وی با باشگاه کروات با مبلغی در حدود 2800 یورو برای هر ماه به توافق رسیده و مبلغ قرارداد وی در فصل جدید به حدود 30 هزار یورو می‌رسد و از آنجا که قرارداد وی با پرسپولیس تا پایان فصل جاری اعتبار داشته سرخ‌ها ملزم به پرداخت مابه‌تفاوت این مبلغ با مانده طلب وی از این تیم هستند.
لایحه دفاعی پرسپولیس در این باره نیز محدود به این جمله که «پول بودیمیر در تهران آماده بوده و وی برای دریافت آن راهی تهران نشده» است و مدیران این تیم نیز به موفقیت خود در این پرونده امید چندانی ندارد و به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها می‌بایست به زودی مبلغی که با هزینه دادرسی و وکلای بودیمیر به حدود 600 هزار یورو می‌رسد را به وی پرداخت کنند.

بیشتر بخوانید:
انصاری‌فرد: در فدراسیون نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود
چرا پرسپولیسی‌ها از برانکو شکایت نکردند؟

 

 

تگ ها


بودیمیر شکایت بودیمیر از پرسپولیس پرسپولیس بازیکنان پرسپولیس اخبار پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال