مخالفت آرام‌طبع با راهکار پرسپولیسی‌ها

باشگاه پرسپولیس هنوز موفق به جلب رضایت مدافع اسبق خود نشده و کار دشواری برای تسویه طلب این بازیکن تا موعد مقرر AFC خواهد داشت ......

باشگاه پرسپولیس هنوز موفق به جلب رضایت مدافع اسبق خود نشده و کار دشواری برای تسویه طلب این بازیکن تا موعد مقرر AFC خواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، محمدامین آرام‌طبع یکی از طلب‌کاران باشگاه پرسپولیس مبلغی در حدود 220 میلیون تومان از این باشگاه طلب‌کار است. باشگاه پرسپولیس حدود دو ماه قبل به این بازیکن گفته بود که با دریافت بخشی از مبلغ طلب خود در آن زمان، پس از 20 روز برای تسویه طلب خود به باشگاه پرسپولیس مراجعه کند. با این حال وی در آن زمان با تصوی اینکه باشگاه پرسپولیس قصد دور زدن وی را داشته خواستار تسویه کامل و یک بخشی طلب خود شده بود که هنوز این اتفاق رخ نداده است.
برخی منابع خبری در این باره اطلاع داده‌اند که آرام‌طبع قصد کوتاه آمدن ندارد. وی در یک جمع خصوصی مدعی شده که باشگاه پرسپولیس در پاسخ به خواسته‌های وی اعلام کرده که 220 میلیون تومان برای پرداخت به این بازیکن ندارد. گرشاسبی مدیرعامل سرخ‌ها مدعی شده که فردا پرونده دایی، همامی و آرام‌طبع را پیگیری خواهد کرد و با این اوصاف باید منتظر ماند و دید که تا فردا چه اتفاقی در این باره رخ خواهد داد.

 

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال