مخالفت آرسنال با اولین پیشنهاد بارسا برای بیرین

آرسنال حاضر نیست مدافع راست اسپانیایی خود را قرضی به بارسلونا واگذار کند....

به گزارش "ورزش سه"، نلسون سمدو مدافع راست پرتغالی بارسلونا با عدم تمدید قرارداد قصد جدایی دارد. موضوع سمدو یکی از مباحث اصلی در ملاقات چهارشنبه گذشته ژرژ مندس با سران بارسا بود و ایجنت پرتغالی معروف به دنبال راه حلی مناسب برای این بازیکن است.

برای سمدو پیشنهاداتی ۴۰ تا ۴۵ میلیونی رسیده و بارسا بی میل نیست تا مجوز جدایی او را صادر کند. باشگاه کاتالان برای جانشینی او نیز روی هکتور بیرین مدافع راست اسپانیایی آرسنال نظر مثبت دارد. بیرین محصول آکادمی بارسلوناست و به خوبی با فضای این باشگاه آشنایی دارد.

بارسلونا که در روزهای اخیر برای بیرین با آرسنال در تماس بوده، ابتدا پیشنهاد انتقال قرضی او ر ا مطرح کرد و عنوان داشت که دستمزد ۴ میلیون یورویی او را پرداخت خواهد کرد اما این پیشنهاد با موافقت توپچی ها روبرو نشد.

باشگاه انگلیسی تنها حاضر به فروش قطعی بیرین است و برای او رقم ۳۰ میلیون را نیز در نظر گرفته است.

این مدافع اسپانیایی زمستان گذشته در بازی مقابل چلسی از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی و همین موضوع باعث شد بازی‌های باقیمانده فصل اخیر را از دست بدهد. اخیراً شایعه علاقه‌مندی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به جذب او هم مطرح شده است. بیرین که تا سال ۲۰۲۳ تحت‌قرارداد آرسنال است، به دلیل همین مصدومیت فصل گذشته تنها در ۲۵ بازی از رقابت‌های مختلف توپچی‌های لندن را همراهی کرد.

این مدافع ۲۵ ساله که بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۱ عضو آکادمی باشگاه بارسلونا بود، در سال ۲۰۱۱ و در سن ۱۶ سالگی به باشگاه آرسنال پیوست و یک سال بعد از آن موفق شد به تیم اصلی این باشگاه انگلیسی راه پیدا کند.

تگ ها


هکتور بیرین آرسنال بارسلونا