مخالفت اسکوچیچ،دلیل تغییر برنامه لیگ برتر

دلیل تغییر در برنامه مسابقات لیگ برتر مخالفت دراگان اسکوچیچ بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه سازمان لیگ فوتبال تا پایان هفته بیست و سوم لیگ برتر را برنامه ریزی کرده و حتی قرار بود هفته بیست و چهارم نیز قبل از خرداد ماه برگزار شود، اما کمیته مسابقات روز گذشته این برنامه را تغییر داد تا حواشی زیادی مطرح شود.


در این شرایط اما مسئولان سازمان لیگ می‌گویند تغییر در برنامه تیم ملی و مخالفت دراگان اسکوچیچ دلیل این تغییر بوده است.


سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این خصوص به رادیو ایران گفت:‌« به واسطه تغییراتی که در برنامه اردوی تیم ملی صورت گرفت و سرمربی تیم ملی ابلاغ کردند که بازی های ۴ و ۵ خرداد لغو شود، ما مسابقات را طور دیگری برنامه ریزی کردیم. تیم ها مدت زیادی است که بازی نکرده اند و به همین خاطر ما فاصله بازی ها را بیشتر کردیم تا مشکلات بعدی پیش نیاید.»


وی درباره شروع مسابقات و برگزاری دو دیدار استقلال و پرسپولیس مقابل رقبای لیگ برتری خود در یکروز تاکید کرد: «برنامه ریزی مسابقات با توجه به برگزاری بعد از افطار سخت بود دیدارهای استقلال و پرسپولیس را در یکروز بگذاریم. با این حال این برنامه را در نظر گرفتیم تا در شروع دوباره مسابقات سرخابی‌ها در روز ۱۹ اردیبهشت انجام شود.»


مهدی درباره زمان ادامه مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: «۱۰ هفته دیگر حدودا از مسابقات باید برگزار شود. ما چند روز بعد از اردوی تیم ملی نیز نمی‌توانیم بازی بگذاریم. دلیل اصلی اش هم انتخابات ریاست جمهوری است که نمی‌شود بازی برگزار کنیم. از طرفی بازی های جام ملت های اروپا را داریم که نمی‌توانیم همزمان با آن بازی ها، بازی بگذاریم. از طرف دیگر باید لیگ دسته اول و سایر دسته ها را نیز برگزار کنیم.»

تگ ها


تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ