مخالفت باشگاه جهانبخش با بازی در زمین بی‌طرف

باشگاه برایتون با برنامه لیگ برتر انگلیس برای بازی در زمین‌های بی‌طرف مخالفت کرد و آن را برای فوتبال مخرب دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدیر باشگاه برایتون، پل باربر، مخالفت این باشگاه انگلیسی را با برنامه لیگ برتر این کشور برای برگزاری بازی‌های باقی‌مانده از فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ را در ورزشگاه‌های بی‌طرف اعلام کرد.

درحالیکه لیگ برتر از اسفندماه به دلیل اپیدمی کووید-۱۹ در حالت تعلیق به سر می‌برد، باشگاه‌های این لیگ روز جمعه در جلسه‌ای شرکت کردند تا درباره ادامه رقابتها تصمیم‌گیری کنند.  لیگ برتر در پایان جلسه خواسته خود برای کامل کردن فصل را تکرار کرد ولی گفت که هنوز تصمیم قطعی‌ای در این باره گرفته نشده. یکی از برنامه‌های پیشنهاد شده این جلسه، برگزاری مسابقات باقی‌مانده در مجموعه‌ای محدود از استادیومها بود به نحوی که تیمها بازی‌های خود را  در استادیوم‌های بی‌طرف برگزار کنند.

مدیر باشگاه برایتون مخالفت باشگاهش با این برنامه را اعلام کرده و به وبسایت رسمی باشگاه گفت:" شکی نیست که همه باید برای پذیرش بعضی چیزها و کوتاه آمدن از بعضی مواضع‌مان آماده باشیم. ما کاملا قبول داریم که بازی کردن پشت درهای بسته لازم است چون نقش مهمی در جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس کرونا دارد".

مدیر برایتون در ادامه گفت:" ولی در این بخش از فصل، برگزاری بازی‌ها در زمینهای بی‌طرف به نظر ما می‌تواند تاثیر منفی بر شاکله لیگ برتر بگذارد. از ۹ بازی باقی‌مانده ما ۵ بازی طبق برنامه اصلی قرار است در استادیوم امکس برگزار شود. هر پنج بازی ما در خانه بسیار سخت هستند ولی چهار بازی از آنها در مقابل چهار تا از بهترین تیمهای اروپا برگزار خواهد شد. تصور کنید انجام ندادن این چهار بازی سخت و بزرگ در ورزشگاه خانگی چه تاثیر منفی‌ای بر تیم ما خواهد داشت".

بیشتر بخوانید:

من علیرضا جهانبخش – کریس شهر باران!

جهانبخش؛ گزینه حضور در تیم منتخب اسکای اسپورت

 

 

تگ ها


لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان علیرضا جهانبخش Brighton Andy Labeau Melchior فوتبال