مخالفت باشگاه سایپا با برگزاری فینال لیگ والیبال به میزبانی تهران!

باشگاه سایپا مخالفت خود با برگزاری فینال لیگ برتر والیبال در تهران را اعلام کرد....

باشگاه سایپا مخالفت خود با برگزاری فینال لیگ برتر والیبال در تهران را اعلام کرد.

باشگاه سایپا مخالفت خود را برای برگزاری بازی فینال به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی اعلام کرد.

به گزارش مدال، منوچهر پورحسن، سرپرست سازمان لیگ والیبال امروز خبر تغییر محل برگزاری مسابقات فینال و رده بندی لیگ برتر را اعلام و گفت: روز گذشته(پنجشنبه) سالن ۱۲ هزار نفری آزادی را تحویل گرفتیم و از ساعت ۱۰ روز جمعه اقدامات برای انجام میزبانی در این سالن آغاز شده اما این موضوع نیاز به زمان دارد و باید سالن برای میزبانی آماده شود.

وی در ادامه تصریح کرد: زمان دیدارهای فینال و رده بندی هنوز مشخص نشده و این موضوع با هماهنگی تیم ها نهایی و اعلام خواهد شد اما هر چهار تیم از تغییر محل برگزاری مسابقات اطلاع دارند و تلاش می کنیم هر چه سریعتر تدارکات لازم انجام شود.

حسین خوش‌نظر، مدیر ورزشی باشگاه سایپا در خصوص صحبت‌های پورحسن اظهار داشت: ما هنوز موافقت خود را برای برگزاری بازی فینال در تهران و در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی اعلام نکرده‌ایم و با این موضوع مخالف هستیم.

وی ادامه داد: چندی پیش جلسه‌ای در فدراسیون برگزار شد و در پایان مصوبه‌ای به امضای حضار رسید و بر اساس آن مقرر شد بازی‌های فینال و رده‌بندی لیگ برتر والیبال به میزبانی تبریز برگزار شود، حتی زمان ورود و خروج تیم‌ها به تبریز هم برای آن بازی‌ها اعلام شد، اما حالا متوجه نمی‌شویم که چه داستانی‌ رخ داده که آقایان نظر خود را تغییر داده‌اند.

مدیر ورزشی باشگاه سایپا خاطرنشان کرد: ما بلیت رفت و برگشت و حتی هتل مدنظرمان را هم در تبریز رزرو کرده‌ایم و موافق برگزاری بازی‌ها در تهران نیستیم. به هرحال ورزش قهرمانی شرایط خاص خودش را دارد و ما نمی‌توانیم لحظه به لحظه برنامه‌های خود را تغییر دهیم.