مخالفت باشگاه فولاد با تاریخ اعلامی سازمان لیگ برای دیدار با استقلال

باشگاه فولاد خوزستان با برگزاری دیدار استقلال و فولاد در تاریخ 26 یا 27 دی ماه مخالفت کرد....

به گزارش مدال، سعید آذری، مدیرعامل فولاد خوزستان در خصوص این‌که سهیل مهدی، سرپرست سازمان لیگ فوتبال اعلام کرده است که باشگاه فولاد باید یکی از تاریخ‌های ۲۶ یا ۲۷ دی‌ماه را برای برگزاری بازی با استقلال در اهواز مشخص کند، اظهار کرد: ما اصلا با برگزاری این دیدار در این دو روز مخالف هستیم و چرا نباید مثل بقیه تیم‌ها مسابقه بدهیم؟

وی بیان کرد: آقای سهیل مهدی باید به فکر استقلال هم باشد که باید در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. وقتی بحث منافع ملی در میان است، باید ملی فکر کنیم. استقلال برای چه باید در اهواز مقابل فولاد بازی کند و سه روز بعد از آن نیز در پلی‌آف لیگ قهرمانان رقابت دهد. اگر با توجه به نزدیکی این دو دیدار، استقلال مقابل فولاد، دو سه مصدوم بدهد و خستگی حاصل از این رقابت باعث شود در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا شکست بخورد و حذف شود، آیا آقای مهدی جواب مردم را می‌دهد؟

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: برگزاری بازی تیم‌های فولاد و استقلال در این تاریخ غیرکارشناسی است و برای فوتبال باشگاهی ما در سطح آسیا خوب نیست.

وی افزود: آقای مهدی برای تعیین روز دیدار ما با استقلال از بین تاریخ‌های ۲۶ و ۲۷ دی‌ماه، نامه‌ای به باشگاه فولاد ارسال کرد که ما هم امروز (یکشنبه) مخالفت خود را اعلام کردیم. چرا باید حق فولاد ضایع شود؟

 

بیشتر بخوانید:

تاریخ دیدار استقلال - فولاد مشخص شد

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال باشگاه فولاد مدیرعامل فولاد خوزستان سعید آذری فوتبال ایران بازی فولاد استقلال فولاد خوزستان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال